Україна

Майже 1,5 мільйона депортованих українців перебувають на території Росії без можливості виїхати та зв’язатися з рідними

Майже півтора мільйона примусово депортованих українців перебувають на території Росії без можливості виїхати та зв’язатися з рідними. Про це заявила віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час заходу на полях Генасамблеї ООН.

Джерело: nv

Захід було присвячено темі «Торгівля жінками та дівчатами з метою сексуальної експлуатації: реагування на виклики запобігання та захисту в умовах війни в Україні», під час якого розглядалися питання захисту жінок та дівчат, які тимчасово на території країн-членів ЄС та інших держав. Зокрема, йшлося про запобігання та боротьбу з випадками сексуальної експлуатації, незаконного усиновлення та насильства.

Проте особливу увагу під час заходу було приділено питанню примусового виселення українців з тимчасово окупованих територій України до Російської Федерації.

Читайте також:

Чому Стамбульська конвенція не захищає жінок від насильства?

Стефанішина також зазначила, що зараз, як ніколи, важливо використовувати всі міжнародні інструменти захисту прав людини та подвоїти зусилля для запобігання насильницькій експлуатації українців.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button