Новини суспільстваХристиянські новини

У Черкасах на Великдень християни привітали містян автопробігом

19 квітня в Черкасах протестантські церкви міста провели автопробіг «Христос воскрес». У заході взяли участь представники 13 церков.
Автоколона з сімдесяти автомобілів проїхала майже через всі райони міста. Завершився пробіг на Соборній площі. На фініші священнослужителі, не виходячи з автомобілів здійснили молитву за Україну, за місто Черкаси, за його мешканців, і за припинення поширення коронавірусу.

Організатори заходу ГО «Рух Реформації» за підтримки протестантських церков міста.

«Ми хотіли привітати Черкаси з Великоднем і підбадьорити їх. Оскільки для багатьох незвично понад місяць перебувати вдома, а особливо у свято, коли люди звикли відвідувати церкви й ходити один до одного в гості. Вітаючи з Великоднем з гучномовців, ми сподівалися заспокоїти мешканців міста, внести святковий елемент в їхнє життя. Ну і звичайно, ми ставили за мету прославити Бога і проголосити Його перемогу, тому що вона існує поза часом і при будь-яких обставинах», – зазначив голова ГО« Рух Реформації », представник обласного об’єднання Церков Євангельських християн-баптистів в Черкаській обласній Раді Християнських Церков пастор Валерій Бєляєв.

Марш, присвячений воскресінню Ісуса Христа, проводився в Черкасах 14 років поспіль. В цьому році повинна була бути ювілейна 15-а хода, проте через карантин і небезпеку поширення коронавірусу, християни істотно змінили формат. Віруючі вибрали безпечний варіант, коли учасники заходу не контактують один з одним, а значить не піддають нікого небезпеці.

«Те, що ми робимо кожен Великдень – це своєрідний маніфест нашої віри, і також контакт з людьми в місті. В умовах карантину ми не хотіли йти на якісь конфронтації, наше бажання було підбадьорити людей і привітати зі святом », – зазначив відповідальний за автопробіг, пастор Максим Сагайдак.

Під час заходу з динаміків автомобілів, що проїжджали по вулицях Черкас, звучали привітання з Великоднем, проголошувалося, що Христос воскрес, і Він панує над усім, а значить може допомогти в будь-якій ситуації. Також християни побажали черкащанам здоров’я, радості й терпіння в дотриманні карантину.

«Життя триває попри карантинні заходи, нам потрібно також і веселитися, і святкувати, і тим більше відзначати таке свято, як Великдень. Дякую за ініціативу ГО Руху Реформації, вони таким чином привертають увагу жителів міста до Великодня, і вони роблять свято в нашому місті. Хотілося б, щоб ці заходи були більш масштабні, але зрозуміло, що у зв’язку з карантином потрібно обмежуватися », – зазначив заступник мера Ігор Волошин.

Джерело: прес-служби ГО «Рух Реформації»

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button