Новини суспільстваХристиянські новини

У Молитві проти антисемітизму взяли участь християни з 30 країн

Х Міжнародна молитва проти антисемітизму та нацизму об’єднала віруючих в усьому світі. 25-26 січня християни та месіанські євреї з 30 країн разом молилися про свободу своїх територій і людських душ від тиску  антисемітизму і його руйнівних наслідків, повідомляє прес-служба КЕМО.
В цьому році, за підрахунками організаторів, молитва була найчисленнішою і найбагатшою географічно за всю історію. У ній взяли участь:

• 30 країн: Україна, Ізраїль, Литва, Польща, Іспанія, США, Канада, Норвегія, Швеція, Швейцарія, Франція, Ірландія, Австрія, Нідерланди, Німеччина, Словаччина, Чехія, Угорщина, Албанія, Естонія, Молдова, Білорусь, Росія, Фінляндія, Панама, Індія, Єгипет, Корея, Китай, і навіть Іран.
• 175 міст
• 29 єврейських месіанських громад
• 244 церкви
• + 300 церков в складі Української Міжцерковної ради.

Ключова молитва відбулася в столиці України в знаковий для єврейського народу день – шаббат. Понад 900 віруючих з багатьох церков Києва та найближчих міст зібралися в одному залі і як одне ціле клопотали перед Богом. Паралельно з Києвом в режимі online молилися церкви й громади в різних містах і країнах.

«Молитва вийшла непроста, але ми вийшли на новий рівень. Такого відгуку від людей, такої сильної мотивації і активної позиції віруючих в країнах світу ми не бачили вже кілька років. Ми вийшли на новий рівень єдності та масовості, але також новий рівень влади і сили для поразки серйозних твердинь антисемітизму. У нас є хороші підстави вірити і чекати сильного Божого втручання і розкриття Божої перемоги над цим духом », – зазначив  координатор молитви Юрій Береза.

Чому важливо проводити такі молитви єдності – прокоментував  старший рабин Київської єврейської месіанської общини Борис Грісенко :
«Цьому є безліч біблійних обґрунтувань. Але я додам ще, що тільки єдина молитва за реальне покаяння в цих тисячолітніх гріхах, руйнування цих твердинь може принести справжній прорив цієї ворожої дамби, що утримує хвилю світового Божого пробудження.
Без перемоги над духом антисемітизму двері, за якими знаходяться кореневі духи, що вражають наші народи (дух смерті, дух атеїзму, комунізму, і ін.), Не відкриється. І без цього Тіло Месії не зможе зруйнувати підстави найголовніших духовних твердинь, які тримають в полоні основну масу людей тут.
Також якщо ми довіряємо Слову Божому і розуміємо, що це – вічне Святе Боже Слово, а не просто хороша духовна книга, – то нам доведеться просто визнати ту величезну роль, яку Бог відводить єврейському народу на сторінках Біблії від першої до останньої книги. І відповідно, ту величезну роль, яку Бог показує долю народів залежно від їх ставлення до єврейського народу.
Слово Боже, яке говорить про благословення, які поширюються на 1000 поколінь, і про прокльони, які поширюються на чотири покоління (в рідкісних випадках – на десять) – воно виконується і в наші дні. Це поганий спадок антисемітизму нам необхідно по Божому вічному рецепту нейтралізувати. І ось такі молитви єдності служать цій нейтралізації, звільнення і глибокому зціленню».

Валерій Алимов, пастор, Національний директор представництва Християнського Посольства в Єрусалимі від України (ICEJ)  також брав участь в Молитві в цьому році й поділився своїм поглядом на проблему антисемітизму в нашому суспільстві: «Українське представництво Християнського Посольства в Єрусалимі дуже зацікавлене в тому, щоб в церкві було створено й укріплено теологічно правильне ставлення до Ізраїлю і єврейського народу. Оскільки воно було пошкоджено протягом тисяч років, і до цього дня багато в церкві мислять старими, часто антисемітськими поняттями. І для нас дуже важливо допомогти почути, зрозуміти і розібратися в цьому. І ця мета невіддільна від руйнування антисемітських міфів і спотворень, від молитви проти антисемітизму. Для цієї мети ми також проводимо марші проти антисемітизму в 92-х країнах.
На превеликий жаль, антисемітизм викоренений в українському суспільстві й церкві в тому числі. Періодично сатана використовує політиків, впливових людей, намагаючись знову підняти антисемітські настрої в суспільстві. Тому дуже важливо продовжувати молитися і мати активну просвітницьку позицію в цих питаннях».
Наступна Міжнародна молитва проти антисемітизму відбудеться в найближчий шаббат до 27 січня 2021 року.

Джерело: Київської єврейському месіанської общини

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button