Домашня»Новини»У Молитві проти антисемітизму взяли участь християни з 30 країн

У Молитві проти антисемітизму взяли участь християни з 30 країн

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Х Міжнародна молитва проти антисемітизму та нацизму об’єднала віруючих в усьому світі. 25-26 січня християни та месіанські євреї з 30 країн разом молилися про свободу своїх територій і людських душ від тиску  антисемітизму і його руйнівних наслідків, повідомляє прес-служба КЕМО.

В цьому році, за підрахунками організаторів, молитва була найчисленнішою і найбагатшою географічно за всю історію. У ній взяли участь:

• 30 країн: Україна, Ізраїль, Литва, Польща, Іспанія, США, Канада, Норвегія, Швеція, Швейцарія, Франція, Ірландія, Австрія, Нідерланди, Німеччина, Словаччина, Чехія, Угорщина, Албанія, Естонія, Молдова, Білорусь, Росія, Фінляндія, Панама, Індія, Єгипет, Корея, Китай, і навіть Іран.
• 175 міст
• 29 єврейських месіанських громад
• 244 церкви
• + 300 церков в складі Української Міжцерковної ради.

Ключова молитва відбулася в столиці України в знаковий для єврейського народу день – шаббат. Понад 900 віруючих з багатьох церков Києва та найближчих міст зібралися в одному залі і як одне ціле клопотали перед Богом. Паралельно з Києвом в режимі online молилися церкви й громади в різних містах і країнах.

«Молитва вийшла непроста, але ми вийшли на новий рівень. Такого відгуку від людей, такої сильної мотивації і активної позиції віруючих в країнах світу ми не бачили вже кілька років. Ми вийшли на новий рівень єдності та масовості, але також новий рівень влади і сили для поразки серйозних твердинь антисемітизму. У нас є хороші підстави вірити і чекати сильного Божого втручання і розкриття Божої перемоги над цим духом », – зазначив  координатор молитви Юрій Береза.

Чому важливо проводити такі молитви єдності – прокоментував  старший рабин Київської єврейської месіанської общини Борис Грісенко :

«Цьому є безліч біблійних обґрунтувань. Але я додам ще, що тільки єдина молитва за реальне покаяння в цих тисячолітніх гріхах, руйнування цих твердинь може принести справжній прорив цієї ворожої дамби, що утримує хвилю світового Божого пробудження.

Без перемоги над духом антисемітизму двері, за якими знаходяться кореневі духи, що вражають наші народи (дух смерті, дух атеїзму, комунізму, і ін.), Не відкриється. І без цього Тіло Месії не зможе зруйнувати підстави найголовніших духовних твердинь, які тримають в полоні основну масу людей тут.

Також якщо ми довіряємо Слову Божому і розуміємо, що це – вічне Святе Боже Слово, а не просто хороша духовна книга, – то нам доведеться просто визнати ту величезну роль, яку Бог відводить єврейському народу на сторінках Біблії від першої до останньої книги. І відповідно, ту величезну роль, яку Бог показує долю народів залежно від їх ставлення до єврейського народу.

Слово Боже, яке говорить про благословення, які поширюються на 1000 поколінь, і про прокльони, які поширюються на чотири покоління (в рідкісних випадках – на десять) – воно виконується і в наші дні. Це поганий спадок антисемітизму нам необхідно по Божому вічному рецепту нейтралізувати. І ось такі молитви єдності служать цій нейтралізації, звільнення і глибокому зціленню».

Валерій Алимов, пастор, Національний директор представництва Християнського Посольства в Єрусалимі від України (ICEJ)  також брав участь в Молитві в цьому році й поділився своїм поглядом на проблему антисемітизму в нашому суспільстві: «Українське представництво Християнського Посольства в Єрусалимі дуже зацікавлене в тому, щоб в церкві було створено й укріплено теологічно правильне ставлення до Ізраїлю і єврейського народу. Оскільки воно було пошкоджено протягом тисяч років, і до цього дня багато в церкві мислять старими, часто антисемітськими поняттями. І для нас дуже важливо допомогти почути, зрозуміти і розібратися в цьому. І ця мета невіддільна від руйнування антисемітських міфів і спотворень, від молитви проти антисемітизму. Для цієї мети ми також проводимо марші проти антисемітизму в 92-х країнах.

На превеликий жаль, антисемітизм викоренений в українському суспільстві й церкві в тому числі. Періодично сатана використовує політиків, впливових людей, намагаючись знову підняти антисемітські настрої в суспільстві. Тому дуже важливо продовжувати молитися і мати активну просвітницьку позицію в цих питаннях».

Наступна Міжнародна молитва проти антисемітизму відбудеться в найближчий шаббат до 27 січня 2021 року.

Джерело: Київської єврейському месіанської общини

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Як не отримати штраф 100%? Нові правила оплати за газ для церков

Наступна стаття

{:uk}Трамп виділив 375 мільйонів доларів на захист молитовних будинків{:}{:ru}Трамп выделил 375 миллионов долларов на защиту молитвенных домов{:}

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *