Притчі

Слідкуйте за своїм характером, це формує вашу долю

Поки батько натирав до блиску свою машину, його шестирічний син узяв камінчик і подряпав на неї кілька ліній. В люті чоловік схопив свою дитину за руку і почав бити по ній безліч разів, не усвідомлюючи, що він завдає ударів гайковим ключем.

У госпіталі дитина втратила всі пальці через численні переломи. Коли хлопчик побачив свого батька … з очима, повними болю він запитав: «Тату, коли мої пальці знову виростуть?»

Батько був уражений і позбавлений мови. Він повернувся до своєї машини й почав бити по ній дуже довго. Приголомшений від своїх власних дій, сидячи перед своєю машиною, він подивився на подряпини, які зробив хлопчик.

Син написав там: «Тату, я люблю тебе».

На наступний день чоловік наклав на себе руки…

Ненависть і Любов не мають меж; вибирайте останнє, щоб жити довге, повне любові життя. Речі створені для користування, а люди – для любові. Але проблема сучасного світу полягає в тому, що людей прагнуть використати, а предмети стали любити. Постараймося тримати цю ідею в голові: Предметами потрібно користуватися. Людей треба любити.

Слідкуйте за своїми думками, вони стають словами. Слідкуйте за своїми словами, вони стають діями. Слідкуйте за своїми діями, вони стають звичками. Слідкуйте за своїми звичками, вони формують характер. Слідкуйте за своїм характером, це формує вашу долю.

Джерело: ChristianProverbs

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button