СвітХристиянські новини

Професора звільнили за відмову поступитися темношкірим студентам на іспиті

Професор Каліфорнійського університету в Лос-Анжелесі Гордон Кляйн звинуватив заклад у незаконному звільненні. Чоловік поскаржився, тому що він відмовився бути більш лояльним до чорношкірих студентів після вбивства Джорджа Флойда у 2020 році.

Джерело: hromadske.ua

За словами Кляйна, у червні 2020 року він отримав електронний лист із повідомленням про відповідальність за вбивство афроамериканця та протести, що охопили Сполучені Штати.

У звіті (написаному не чорношкірим студентом) зазначено, що тест матиме великий вплив на «фізичне та психічне здоров’я чорношкірих однокласників». Кляйн сказав, що він був шокований «надзвичайно поверхневим і образливим тоном цього листа» і сказав, що ліберальне оцінювання порушує Конституцію Каліфорнії щодо расової дискримінації в освіті.

Професор у листі заявив, що не тільки чорношкірі студенти можуть відчувати тиск, але й ті, у кого один з батьків – чорношкірий. Те саме стосується студентів у Міннеаполісі, де сталася трагедія. «Таким чином і білий студент [наприклад з Міннеаполіса] може відчувати себе недобре, особливо якщо хтось вважає його расистом, а насправді це не так», − сказав Кляйн.

Читайте також:

В американському суспільстві расизм є дуже глибокою суспільною проблемою. Ті, хто підтримують лівих, вважають, що білошкірі несуть відповідальність за рабство перед темношкірими, тому зараз зобов’язані надавати різні преференції для того, щоб спокутувати свою провину перед ними. Але цей підхід створює ще більший розкол у суспільстві і поглиблює проблему нерівності.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button