Християнські новини

Церкви Європи закликають молитися за Україну

20 грудня 2013 року Конференція європейських Церков оприлюднила офіційну Заяву щодо подій в Україні.

Конференція звертається до всіх своїх членів, щоб ті запровадили особливі молитви за народ і зусилля Церков України в їхній молитві за єдність, гармонію і добре керівництво держави.

«Народ України глибоко шанує Церкви і вони можуть зіграти вирішальну роль мирного врегулювання конфліктів шляхом діалогу і молитви», – йдеться в Заяві Конференції.

Автори звернення також звертають увагу на недавню смерть Нельсона Мандели, який став Південноафриканським символом миру, та «пригадує людству про те, як наполегливі зусилля задля примирення і єдності можуть не дати нації впасти у внутрішній конфлікт.

Ми молимося, щоб Христос направляв українців у тому ж дусі примирення і мудрості, якою керувався Нельсон Мандела, коли його країна зіткнулася з можливістю згубного конфлікту двадцять років тому». В цей час молитва за Україну, це дуже велика відповідальність і великий привілей перед Богом.

Більше про молитва за Україну:

Довідка: Конференція європейських Церков (The Conference of European Churches (CEC)) об’єднує 115 Православних, Протестантських, Англіканських та Старо-Католицьких Церков зі всіх європейських держав. Конференція була заснована у 1959 році. Її офіси знаходяться в Женеві, Страсбурзі та Брюсселі.

http://risu.org.ua/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button