Світ

Церква в Індії зазнала вандалізму наступного дня після Різдва

Як повідомляє Вільна преса Кашміру, церква в індійському штаті Харьяна зазнала акту вандалізму з боку невідомих осіб. Про те, що сталося, повідомили в поліцію, яка аналізує записи з камер відеоспостереження.

Джерело: persecution

Інцидент стався в Амбалі наступного дня після того, як місцеві християни відсвяткували Різдво.

«Двоє чоловіків перестрибнули через прикордонну стіну о 12:30 дня та вчинили акт вандалізму щодо статуї Ісуса Христа приблизно о 13:40 дня, − повідомив журналістам Нарсех, дільничний офіцер поліцейської дільниці Садар. Їхні особи поки не встановлені, для розслідування призначено поліцейські групи. Була подана заява, і будуть вжиті відповідні заходи».

По всій Індії число та тяжкість нападів на християн та місця їх поклоніння продовжують зростати. У штатах, де були прийняті закони проти звернення в іншу віру, включаючи Харьяну, радикальні індуїстські націоналісти зловживають цими законами як юридичним прикриттям для меншин, що переслідуються.

Читайте також: 

Минулого тижня індійський штат Карнатака став десятим штатом в Індії, який прийняв закон проти навернення до християнства. Багато індійських християн побоюються, що будуть прийняті нові антиконверсійні закони, і що ці закони сприятимуть тому, що переслідування християн в Індії досягнуть нових висот.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button