Християнські новини

В Україні обговорили роль церкви в умовах війни

В Ірпені Київської області 20 вересня пройшов круглий стіл «Церква в умовах війни: богослів’я, позиція, місія». Захід проходив в місіонерському центрі Асоціації «Духовне відродження» і зібрав понад сімдесят лідерів різних євангельських церков. 

 «Учасники круглого столу були солідарні в засудженні агресії проти України та церковної відповідальності за те, що відбувається. За думкою одного з учасників, найстрашнішим гріхом після невіри – є гріх байдужості. Тому кожен християнин, згідно свого покликання і розуміння (хто – армійською службою, а хто – допомогою армії і потерпілому цивільному населенню, хто – співчуттям і молитвою, а хто – проповіддю і співучастю), повинен робити все можливе для захисту своїх ближніх і своєї країни»,– підкреслюється в прес-релізі. 

Більше про церква в умовах війни:

За словами співорганізаторів (Володимира Дубового, Дениса Горенькова та Михайла Черенкова), круглий стіл став вираженням підтримки тим християнам-ентузіастам, які служать словом і ділом у пожежі війни, а також закликом до все ще сплячої і «нейтральної» більшості. 

http://mirvam.org/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button