Світ

В Індії задокументували понад 300 випадків переслідування християн за дев’ять місяців 2021 року

Правозахисні групи в Індії заявляють, що вони задокументували більше ніж 300 випадків переслідування християн всього за перші дев’ять місяців 2021 року попереджуючи, що цей рік може бути найгіршим з точки зору кількості таких інцидентів в історії країни.

Джерело: telegra.ph

Хоча християни становлять лише 2,3 % населення Індії, а індуїсти − близько 80 %, радикальні індуїстські націоналісти здійснюють напади на християн під приводом покарання меншості за використання сили або грошової винагороди для навернення індуїстів у християнство.

А. С. Майкл, національний координатор Об’єднаного християнського форуму, заявив на прес-конференції в Делі на цьому тижні: «Жорстокі напади сталися у 21 штаті. Більшість інцидентів стаються у південних штатах, і 288 випадків були пов’язані с насиллям зі сторони натовпу», – додав він, згідно зі спостерігачем за переслідуваннями International Christian Concern, що перебуває в США.

Пресс-конференція була проведена спільно Об’єднаним християнським форумом, Об’єднаними проти ненависті та Асоціацією захисту громадянських прав, які випустили звіт про виявлення під назвою «Християни зазнають нападів в Індії».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button