Варто замислитись

Три способи розпізнати дух антихриста

Я хочу написати про шість способів розпізнати дух антихриста, але у цій публікації напишу лише про три з них…

Дух антихриста ненавидить Бога

Він хоче тієї уваги, яку заслуговує лише Бог. Він ненавидить праведність і благочестя. Він хоче, щоб зло святкувало. Ось чому люди, які ненавидять Бога, звеличують гріх. І ось чому ми бачимо в нашій власній системі освіти систематичні спроби замінити християнські цінності атеїстичними.

Дух антихриста ненавидить життя

У диявола немає сили творити, тому що він сам був створений. Ісус назвав Сатану «злодієм» і сказав, що його мета – «красти й убивати та нищити» (Ів. 10:10). Не дивно, що дияволові подобається, коли люди зловживають алкоголем і наркотиками; він розпалює ненависть в людях, щоб вони вбивали один одного. Диявол – автор расизму. І хіба не очевидно, що тільки Сатана здатний переконати людей в тому, що вбивство ненародженої дитини, аж до моменту народження, прийнятне?

Дух антихриста ненавидить сім’ю

Ще недавно всі світські психологи погоджувалися з тим, що діти добре розвиваються, коли у них є мати й батько. У наші дні ви не можете висунути таке припущення без того, щоб вас не почали зневажати й бойкотувати в соціальних мережах. Наші університети стали живильним середовищем для ворожості до всього традиційного, включаючи простий науковий факт про існування всього двох статей. Дух антихриста спотворює і перекручує все те, що нормальне.

Автор: Світлана Марченко

Джерело: Фейсбук

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button