Світ

Після побиття звільнили християнських працівників

Російські військові захопили групу з 10 волонтерів Orphan’s Promise та біженців. Троє з них залишаються затриманими, ще один у лікарні.

Джерело: evangelicalfocus.com

Десять робітників християнських організацій, волонтери служіння Orphan’s Promise та біженці були звільнені після побиття російськими військовими.

«Бог добрий! Дякую вам за ваші молитви. Усі волонтери живі, хоч їх жорстоко били та катували, а один знаходиться у лікарні через серцевий напад», − сказала директор Orphan’s Promise Наталя Хом‘як.

«Ми все ще потребуємо ваших молитов за їхнє одужання після полону. Але це диво, що їх відпустили… Дякую всім вам за молитви», − додала вона.

Звільнені волонтери все ще перебувають на окупованій території, тому що їм заборонено покидати місто Бердянськ, де розташовані заклади Orphan’s Promise.

Троє волонтерів залишились затриманими

Серед членів групи є біженець з Маріуполя, який намагався втекти на підконтрольну Україні територію, але він досі затриманий. CBN News повідомляє, що він пройшов через фільтраційний табір, який був схожий на концентраційні табори.

Крім того, двоє людей з групи все ще перебувають у полоні.

Захоплений російськими військовими

Orphan’s Promise опублікував повідомлення зі свідченням одного з працівників про викрадення.

Вона нагадує, що «команда волонтерів разом з волонтерами місцевої церкви евакуювала декілька людей з Маріуполя, відвозячи їх на підконтрольну Україні територію».

Тоді російський військовий зупинив їх, бо виявилось, що літній чоловік має тату. Окупантам це не сподобалось, тому що вони подумали, що цей чоловік військовий з Азову.

«Вони схопили усю групу та тримали їх у полоні. З чоловіків знущалися, били, принижували, катували електричним струмом. Ще вони забрали транспорт, який належав церкві».

Християнина-волонтера викрали ще на початку березня

Попри це звільнення, про волонтерку Orphan’s Promise Валентину досі нічого не відомо, її викрали у березні.

В організації вважають, що посеред білого дня в Маріуполі її викрали російські військові, тому що дізнались, що вона допомагала роздавати їжу людям, які ховались в бомбосховищах.

Orphan’s Promise закликає християн по всьому світу молитися за Валентину та усіх, хто знаходиться в полоні, а також за одужання наших змучених волонтерів.

Orphan’s Promise в Україні

Orphan’s Promise − християнська некомерційна організація, яка працює у понад 60 країнах, мета якої «задовольняти емоційні, інтелектуальні, фізичні, соціальні та духовні потреби сиріт та дітей, які знаходяться у групі ризику по всьому світу».

Вони «приходять разом з дитячими будинками, церквами, служіннями, які вже існують в дуже бідних районах, маючи можливість допомогти покинутим дітям та дітям, які страждають від насилля».

Orphan’s Promise має будинок-інтернат у Бердянську, Україна, який є місцем народження організації, тому що все почалось з того, що її засновник удочерив трьох дівчат з цього міста.

Крім цього, вони мають 19 навчальних центрів по всій Україні, де сотні дітей здобувають освіту та вивчають Біблію.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button