Новини культури

«Зло тріумфує і програє» − завантажуйте книгу Джона Пайпера

Останні події в нашій країні, в Європі та й на планеті загалом змушують християн по-новому поглянути на низку питань, пов’язаних зі співіснуванням люблячого, всезнаючого, всемогутнього Бога та зла, що діється у всьому світі. Власне:

  • Чому всеблагий Бог допускає зло та кричущі гріхи цього світу?
  • Що говорить Біблія про Його повновладдя над гріхом?
  • Чому Бог не приборкує гріх, принаймні, не робить цього частіше?
  • Як зберігати віру та радість посеред поневірянь останніх днів, що настають?
  • Як прославляється Христос у світі гріха?

Джерело: knigi365

Війна та численні випробування, які церква переживала в Україні останніми тижнями, перемістили ці питання зі сфери абстрактного богослов’я в суто практичну площину повсякденного життя. Сьогодні відповіді на них безпосередньо визначають, звідки ми черпатимемо силу і стійкість, як подолаємо страх і розгубленість, якою буде наша надія і свідчення для цього світу. Трагедії, лиха, жахливі страждання та гріховна жорстокість останніх часів не повинні бути несподіванкою для християн.

Вивчення книги Джона Пайпера «Зло торжествує і програє» допоможе вам знайти відповіді на ці та інші запитання. Розкриваючи Божу логіку будови нашого світу та ролі зла в ньому, книга дає чітке уявлення про Бога, Який не підведе нас навіть у найгірші часи, і дозволяє нам бачити та прославляти Його навіть під час випробувань і страждань.

«Переді мною стояла мета зміцнити вашу віру в благо, милосердя, мудрість і силу Бога − і не просто серед лих, але в тих самих гріхах, нитки яких вплетені в тканину цих лих», − Джон Пайпер.

Саме зараз найкращий час, щоб зрозуміти цю непросту, але дуже важливу тему і вибудувати для себе чітку позицію щодо того, що відбувається навколо, про місце та роль Бога в цьому.

Читайте також: 

Для ґрунтовного вивчення та обговорення книги було створено спеціальний посібник «Розуміння зла» із запитаннями для обговорення до кожного розділу книги. Його можна завантажити тут у форматі pdf (A4), pdf (A5, готова брошура) або doc.

Книгу можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber чи Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Замовити Замовити Замовити
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button