Релігія

Папу закликали оголосити 24 лютого Днем посту і молитви за справедливий мир в Україні

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій зустрілася із Папою Франциском 25 січня у Ватикані. Під час зустрічі Папу закликали оголосити 24 лютого Днем посту і молитви за справедливий мир в Україні. Про це повідомив Секретаріат Глави УГКЦ у Римі.

Джерело: risu.ua

На зустрічі релігійні діячі подякували Франциску за духовну, гуманітарну та дипломатичну підтримку.

Також представники ВРЦіРО наголосили на важливості «єднання зусиль релігійних діячів України та світу у протистоянні російської агресії та ідеології “русского міра”».

Маркос Оганесян, Глава Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви та головуючий у ВРЦіРО, зазначив, що український народ переживає почуття болю і страждань у часи боротьби з російським агресором. Також він підкреслив, що українські цивільні співгромадяни й захисники-військові є «прикладами жертовної солідарності та відчайдушного героїзму».

Єпископ закликав Папу Франциска оголосити 24 лютого Днем посту і молитви за справедливий мир в Україні.

Папу закликали оголосити 24 лютого Днем посту і молитви за справедливий мир в Україні

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав попросив Папу «продовжувати зусилля для повернення депортованих росіянами громадян України, … українських військовополонених і несправедливо ув’язнених». Зокрема він передав Франциску списки полонених медиків від імені Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона».

Зі свого боку Франциск намагатиметься докласти необхідних зусиль для їхнього звільнення, сказав він делегації ВРЦіРО.

Також він подякував гостям Ватикану за єдність релігійної спільноти України.

Рада Церков сподівається, що спілкування й обмін думками з Франциском «сприятимуть Україні та світу в досягненні тривалого справедливого миру», наголосили вони, звертаючись до Папи.

Читайте також:

Крім того, представники Ради Церков України подарували Папі Франциску «картину із зображенням мирної України, намальовану українськими дітьми, та зменшену копію скульптури Архистратига Михаїла». А Франциск подарував релігійним діячам збірку-енцикліку про мир в Україні.

Папу закликали оголосити 24 лютого Днем посту і молитви за справедливий мир в Україні
Papa Francesco 2023.01.25 Delegazione del consiglio Panucraino delle Chiese e delle Organizzazioni Religiose

Більше читайте на сайті Української Греко-Католицької Церкви.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button