Медіа новини

Тренінг із реагування на домашнє насильство відбудеться 22 лютого

Онлайн тренінг присвячений питанням надання допомоги сім’ям у кризі та постраждалим від домашнього насильства відбудеться у вівторок, 22 лютого, з 14:00 до 16:30 в онлайн-форматі (Zoom). Інститут релігійної свободи запрошує служителів церков і релігійних організацій.

Джерело: irs

Учасники зустрічі отримають електронну версію посібника «Реагування на домашнє насильство», розробленого Інститутом релігійної свободи за сприяння Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій.

Спікерами тренінгу будуть психолог, юрист, посадові особи Національної поліції України, а також представники церков, які поділяться позитивним досвідом практичної роботи у сфері кризового сімейного консультування та допомоги жертвам домашнього насильства. Під час тренінгу фахівці детальніше розкажуть, яка просвітницька робота і практична допомога можуть слугувати зміцненню сімей, запобіганню насильству, зціленню стосунків та перевихованню кривдників.

Спікерами тренінгу будуть психолог, юрист, посадовці Національної поліції України, а також представники церков, які поділяться позитивним досвідом практичної роботи у сфері кризового сімейного консультування та допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Під час тренінгу експерти більш детально розкажуть, чим виховна робота та практична допомога можуть послужити для зміцнення сімей, запобігання насильству, зцілення стосунків та перевиховання правопорушників.

Того ж дня вранці ІРС проведе черговий тренінг для керівників церков, які працюють із сім’ями, молоддю, жінками та чоловіками та надають соціальну допомогу.

Також Інститут релігійної свободи реалізує проєкт «Посилення спроможності церков у протидії з домашнім насильством в Україні, особливо щодо жінок» за підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив.

Схожі статті

Читайте також: 

Щоб взяти участь у тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button