Релігія

Релігійні організації будуть звільнені від надмірної звітності щодо кінцевих бенефіціарних власників

Зараз народні депутати України розглядають різні варіанти, як звільнити релігійні організації від надмірної вимоги подання звітності щодо кінцевих бенефіціарних власників.

Джерело: ІРС

Проєкт Закону № 8328, який був ініційований народними депутатами України Мар’яном Заблоцьким та Юрієм Камельчуком з партії «Слуга народу», є одним з таких варіантів.

Згідно з цим законопроєктом, парламентарі пропонують звільнити релігійні організації від обов’язку встановлювати кінцевих бенефіціарних власників, збирати відомості про них, оформлювати документи, що підтверджують ці дані та подавати цю інформацію до Єдиного державного реєстру.

Читайте також:

Така вимога є зайвою, оскільки релігійні організації мають статус неприбуткових та є об’єднаннями громадян, у яких немає бенефіціарних власників.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button