Цікаві історії

Гирі на годиннику

Хворий селянин уже багато місяців був прикутий до ліжка. За час хвороби він багато читав Слово Боже і прийшов до переконання, що нещастя це послужило йому благословенням.

Під час чергового відвідування лікар пояснив йому, що хвороба прогресуватиме й принесе із собою ще багато страждань, хворий принишкнув і задумався.

Вигляд годинника на стіні навів його на думку: бій годинника і правильний показ часу можливий на годиннику лише за наявності гир, які й приводять у дію весь механізм.

− Твої страждання, − сказав він сам собі, − і є тими гирями, що привели в рух твоє духовне життя. Лише Господь знає, якими мають бути тягарі для механізму твоєї душі, щоб підтримати його рух і водночас не зруйнувати його від перевантаження.

Читайте також:

Тепер щоразу, дивлячись на годинник, побожний селянин бачив на ньому не тільки поточний час, а й міг залишатися спокійним і відданим − доки не пробив і його останній час. Він пішов туди, де вже немає часу − у небесну обитель.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Джерело
xristianinorg

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button