РелігіяХристиянські новини

Нова книга Ервіна Люцера «Церква у Вавилоні»

Християнин Денис Гореньков пропонує для прочитання нову книгу Ервіна Люцера «Церква у Вавилоні», яка видана Місією Євразія (MissionEurasia). Повідомляє Денис на своїй сторінці у Facebook.

На своїй сторінці Денис Гореньков рекомендує нову книгу:

«Рекомендую цю книгу пасторам і церковним служителям, викладачам і студентам християнських навчальних закладів, молодим професіоналам, а також всім християнам, які знаходяться в пошуку своєї ролі і свого місця в сучасному суспільстві.
Книга прекрасно підійде для обговорення в групах, вона допоможе знайти відповіді, які багато в чому визначать стратегію нашого служіння і нашої місії в цьому світі».

На сайті, де можна прослухати в аудіоформаті книгу, повідомляється про що книга:
«Як залишатися вірним Богу в світі, який сприймає наш світ як темряву? Данило стикався з цією проблемою так само, як і ми. Коли він був полоненим в язичницької землі, Данило прийняв тверде рішення віддано слідувати за Богом і при цьому служити країні, яка ненавиділа його Бога. Чи можемо ми зробити так само? Подібно євреям в Вавилоні, ми повинні навчитися взаємодіяти з суспільством, не даючи йому зруйнувати нас духовно».
Книга в електронному форматі: https://equalibra.org/…/tserkov-v-vavilone-sleduya…/
Місія Євразія (Mission Eurasia) є міжнародною неприбутковою організацією, багатостороння діяльність якої (навчання лідерів, видання літератури, благодійність, профілактична духовно-виховна робота з дітьми та молоддю, християнська творчість) об’єднана надихаючим баченням нового покоління християнських лідерів в Росії, Україні та інших пострадянських країнах.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button