У зв'язку з Covid-19 американці стали менше читати Біблію – дослідження

Пандемія коронавірусу вплинула на читання Біблії, і кількість дорослих у США, які читають Святе Письмо, різко скоротилася на тлі спалаху, показало недавнє дослідження.
Відповідно до звіту «Становище Біблія 2020», опублікованого Barna Group та Американським Біблійним товариством, дорослі американці, які говорять, що щодня читають Біблію, знизилися з 14% до 9% в період з початку 2019 року по 2020 рік.
Дослідження, в якому було розглянуто 2010 відповідей з січня та 3020 відповідей з червня, виявило, що частка американців, які щодня читають Біблію, також знизилася до менше, ніж один із 10 (9%), що є найнижчим числом за останні 10 років.
Крім того, число тих, хто вважав, що читає «Писання», знизилися з 28% до 22,7% між січнем та червнем, згідно з додатковими даними, зібраними організацією в червні, після місяців карантину, закриття церкви та обмеженої реляційної діяльності через COVID-19.
- У США 21,5% невіруючих почали читати Біблію, через коронавірус
- Американці хочуть, щоб Біблія впливала на закони США
Однак “відвідувачі церков” або ті, хто відвідував християнські церковні служби протягом останніх шести місяців, значно частіше читали Біблію.
“Це дослідження підтримує думку про те, що церква відіграє значну роль у добробуті людей та в читанні Біблії”, – заявив Джон Фаркхар Плейк, директор АБС з питань розвідки служінь. «Щоб збільшити взаємодію з Писанням, ми повинні посилити стосунки між собою через церкву. Пандемія – і зараз це опитування – показало, що коли стосунки Церкви в реляції зростають, то і причетність до Писання зростає, але коли вона знижується, це стосується Писання».
Два з п’яти американців (38%) твердо чи дещо погоджуються з тим, що пандемія COVID-19 негативно вплинула на їхню здатність поклонятися і служити Богові. Цікаво, що американці, які втратили коханих людей від вірусу, скоріше збільшували використання Біблії.
Близько половини (49%) американців із членом сім’ї, який проживає в їхньому домогосподарстві, який помер від коронавірусу, сказали, що вони посилили використання Біблії; близько 36% людей із сусідом, який помер від вірусу, збільшили їхнє використання Біблії, а 33% тих, хто помер з близьким особистим другом, збільшили їх використання.
Крім того, на запитання, чи вірять вони, що пандемія COVID-19 зміцнила їхню віру, майже половина (47%) практикуючих християн рішуче погодилися, тоді як додаткові 38% дещо погодилися. Ті, хто був госпіталізований із COVID-19, на 29% частіше середнього бажали більше використовувати Біблію, а інфіковані вірусом на 24% частіше бажають збільшити кількість використання Біблії.
Виходячи з дослідження, президент та генеральний директор Американського біблійного товариства Роберт Бріггс заявив, що очевидно, що в найближчі місяці Американська церква повинна зосередитися на учнівстві.
“Попри те, що майже кожен чоловік у США має доступ до Біблії, активність знизилася”, – сказав він. “Це була послідовна тенденція протягом останніх кількох років, і ця тенденція прискорилася з січня 2020 року протягом усієї пандемії. Церква повинна перейти від режиму «виживання» назад до режиму «учнівства», і, так, це займе ще більше інновацій».
Численні дослідження задокументували, як віра американських християн зазнала впливу вірусу, що призвело до загибелі понад 143 000 людей у Сполучених Штатах станом на четвер, згідно зі статистикою Центру коронавірусних ресурсів університету Джона Хопкінса.
Дослідження в Університеті Чикаго Семінарія і Ассошіейтед Прес-NORC Центру досліджень по зв’язках з громадськістю було встановлено, що понад 60% американських віруючих всіх конфесій вважають, що пандемія є ознакою того, що Бог говорить що людство має змінюватися.
Крім того, нещодавнє дослідження LifeWay Research підтвердило посилення інтересу до теми про кінець світу під час пандемії коронавірусу. Згідно з дослідженням, дев’ять з 10 опитаних пасторів розглядали пророцтва Біблії про кінець світу, як показані в сучасних подіях.
Джерело: сhristianpost.com
[sc name=”futerblock” ]