Домашня » Новини » Трагічна пожежа в Одесі – християни керували роботою волонтерів

Трагічна пожежа в Одесі – християни керували роботою волонтерів

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Неділя, 8 грудня, по всій Україні було днем жалоби, пожежа в Одесі забрала життя 12 осіб. Всього в результаті пожежі постраждали 30 осіб. У лікарнях залишається дев’ять. Місцезнаходження чотирьох осіб досі невідомо.

Пожежа в Одесі в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу стався у вівторок, 3 листопада. У будівлі перебувало понад 400 осіб. Частина з них була відрізана від виходів димом і вогнем. Їх рятували за допомогою пожежних драбин і автопідйомників. Також людей виводили по внутрішніх сходових клітках.

пожежа в одесі

На ліквідації пожежі цілодобово працювало близько 300 осіб. Щоб підтримати їх мешканці міста приносили допомогу. На місце прибули волонтери з восьми департаментів міськвиконкому Одеси. Організувати їх роботу, мер міста попросив представників міської громадської організації християнської місії «Нове життя». Волонтери в рамках проекту «Допоможемо вижити» організували пункт обігріву для співробітників, де всі, хто працював на ліквідації пожежі, а також родичі постраждалих, могли зігрітися і поїсти. Всього було близько 50 волонтерів, 19 з них з місії «Нове життя».

«Мер міста попросив нас координувати волонтерів, тому, що в цьому ми кращі. Місто вже 4 роки бачить  роботу, яку ми робимо (пункти обігріву для бездомних. Ред.). Моя позиція, щоб мої справи йшли попереду слів. І тоді нам не треба говорити, що ми християни. Нам будуть довіряти, і ми будемо затребувані», – каже керівник проекту «Допоможемо вижити, а також місії «Нове життя» Федір Герасимов.

Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, станом на ранок 11 грудня рятувальники продовжують розбирати завали на місці пожежі. Всього з початку розбирання завалів вивезено близько 1 тисячі 496 м куб. будівельних конструкцій.

Рятувальники продовжують шукати чотирьох людей, яких вважають зниклими безвісти після пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу

«Мене здивувало наскільки чуйними бувають люди. З усієї Одеси нам приносили їжу і речі. Багато ресторанів також долучилися, щоб рятувальники, які працюють тут вдень і вночі, не залишилися голодними», – зазначає волонтер« Допоможемо вижити »Олексій Коновал.

Пожежа в Одесі

Також в намет приходили і родичі загиблих. Волонтери наливали їм чай і намагалися їх втішити.

«Я вважаю, що християни повинні допомагати в таких ситуаціях і показувати характер Ісуса Христа. Ми не сектанти, не люди яких бояться, а люди яких поважають, завдяки тому, що ми робимо, то, що сказав нам Господь», – зазначив керівник медіа відділу місії« Нове життя »Олександр Ваофері.

Ольга Мацканіч
Джерело: Global Christian Support

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

CBN Family Academy запрошує приєднатися до молитовного марафону за сім'ю

Наступна Стаття

Як документувати релігійні переслідування в Криму та на Донбасі

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *