Домашня » Новини » Як документувати релігійні переслідування в Криму та на Донбасі

Як документувати релігійні переслідування в Криму та на Донбасі

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

Майстерня «Як документувати релігійні переслідування на окупованих територіях України» відбулася в Києві за участі релігійних діячів, адвокатів та активістів громадських організацій. 

Захід відбувся 11 грудня в Києві в рамках Круглого столу з релігійної свободи в Україні та Національної правозахисної НеКонференції, повідомляє ReligiousFreedom.in.ua

Спікерами майстерні були Олександра Романцова, виконавча директорка Центру громадянських свобод, та Олексій Біда, керівник Центру документування Української гельсінської спілки з прав людини.

Олександр Заєць, модератор Круглого столу, голова правління Інституту релігійної свободи

Документування і поширення (в допустимому обсязі) інформації про релігійні переслідування важливо для того, щоб ці злочини не залишилися непоміченими та безкарними, щоб зусиллями міжнародного співтовариства захистити життя і права віруючих, сприяти відновленню релігійної свободи і поверненню церковного майна.

Учасники майстерні отримали базові знання з методології документування фактів релігійних переслідувань, їх безпечного зберігання і способів поширення тією мірою, щоб не зашкодити віруючим на окупованих територіях України, але допомогти захистити їхні права.

“Важливо не лише документувати кожен факт релігійних переслідувань на окупованих територіях України, але й доводити ці справи до суду, в тому числі до судів міжнародної юрисдикції, засвідчувати юридично факти злочинів на релігійному ґрунті. Лише у такий спосіб можна захистити права і життя віруючих, які зазнають утисків”, – поділився враженнями після майстерні архієпископ Сімферопольський і Кримський Православної Церкви України Климент, голова Православної місії допомоги жертвам порушення прав людини та особам, позбавленим волі.

Майстерня була організована за підтримки Центру громадянських свобод, Посольства Великої Британії в Україні та Інституту релігійної свободи.

Цей захід став першим виконаним завданням з Плану спільних дій, розробленому учасниками Круглого столу з релігійної свободи в Україні під час засідання 18 листопада 2019 року.

Джерело: Інститут релігійної свободи

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

 

Попередня Стаття

{:uk}Трагічна пожежа в Одесі – християни керували роботою волонтерів{:}{:ru}Трагический пожар в Одессе – христиане руководили работой волонтеров{:}

Наступна Стаття

{:uk}Угорський міністр визнала, що християнство служить опорою сім'ї та нації{:}{:ru}Венгерский министр признала, что христианство служит опорой семьи и нации{:}

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *