Домашня » Новини » CBN Family Academy запрошує приєднатися до молитовного марафону за сім’ю

CBN Family Academy запрошує приєднатися до молитовного марафону за сім’ю

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

CBN Family Academy запрошує приєднатися до молитовного марафону і стати в проломі об’єднавшись в молитві за свою сім’ю, за ті потреби, виклики і труднощі, які зустрічаються на шляху в сімейному житті! Молитва творить чудеса! Молитва змінює долі! Молитва рухає гори! Давайте, зі Словом Божим в руках, з вірою в очах і з вдячністю в серці принесемо наші молитви перед престол Божий, адже “дуже могутня ревна молитва праведного”!

Сім’я — дар Божий для людини! Це місце, яке задумано Богом для придбання миру, затишку, взаєморозуміння і любові. Проте, на жаль, в нашому заплутаному і загубленому світі, дуже важко зберігати вогник тепла і світла в штормі бурхливих життєвих змін.

Про молитовний марафон розповідають

Світлана Кучеренко, керівник CBN Family Academy:

“Це вже другий марафон #pray4family і ми хочемо, щоб хвиля молитви за сім’ю накрила суспільство, щоб це стало таким же трендом, як прийнято молитися за порятунок рідних і близьких. Наша мета – щоб у кожному домі і церкві боролися і стояли в проломі за міцні сім’ї, за відповідальних чоловіків, щасливих дружин і дітей”.

Станіслав Грунтковський, пастор Ірпінської біблійної церкви, керівник сімейного служіння ВСЦЕХБ:

“Коли ми молимося за сім’ю, ми стаємо сильнішими, мудрішими, ніжнішими, смиреннішими, наближаємося ближче до Бога і один до одного. Приєднуйтесь! Молімося разом за наші сім’ї”.

Марафон стартував 9 грудня і триватиме до кінця тижня.

Детальніше тут – #pray4family

Джерело: Собор

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

{:uk}У Великобританії виправдали лікаря-християнина Річарда Скотта{:}{:ru}В Великобритании оправдали врача-христианина Ричарда Скотта{:}

Наступна Стаття

{:uk}Трагічна пожежа в Одесі – християни керували роботою волонтерів{:}{:ru}Трагический пожар в Одессе – христиане руководили работой волонтеров{:}

1 Прокоментуйте

  1. Лев
    12.12.2019 в 19:39 — Відповіcти

    Інфа про форум у Львові, порядок денний якого, загалом, дотичний до змісту-тематики цього Молитовного марафону за сім’ю:
    https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/78158/

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *