Блог Ренді Маршалла

Сила мислення, або про що потрібно думати?

Сила мислення… Ми казали, що «краще бути добрим, ніж бути правим». Другий кардинальний принцип в зростаючих відносинах полягає в наступному: не зациклюйтеся на речах, які вас турбують; думайте про  те, що вас об’єднує.
Ви прокидаєтесь, чекаючи, що справи підуть погано чи добре? Поставте це питання, і ви отримаєте переконливі відповіді з обох сторін.
Мені сказали, що не можна навчитися оптимізму. У вас він або є, або немає. Іншими словами, ви народжені з цим. І якщо я визначаю лідерство як «Ведучий когось до кращого майбутнього», то здавалося б, що оптимізм — життєво важлива частина, яка веде людей до кращого майбутнього.
Так і в повсякденному житті, стосовно інших.
Один з принципів, в які я твердо вірю, називається принципом «Подивитися поглядом». Якщо я намалюю маленьку чорну крапку на білому аркуші паперу, то мої очі негайно перемістяться на цю крапку. У відносинах назвім цю чорну крапку чимось, що турбує вас … про вашого колегу на роботі, вашого керівника, вашого друга чи вашу дружину. Б’юся об заклад, ми усі виявимо, що, якщо дивитися або фокусуватися на чорній крапці, вона стає більше і з часом пригнічує все те, що колись було переважно білим. Ракова клітина, якщо хочете, стає пухлиною. Зростає нераціонально.

Немає сумнівів, що я ПОВИНЕН поглянути на точку … будь-яке заперечення також поганий вибір. Однак, якщо я зміню позицію — лише погляну на біле і зосереджусь на чорному — я стаю негативним або критичним. І зрештою це все, що я бачу. Чорний псує все.
Для мене реальна проблема полягає в наступному: як ви БАЧИТЕ проблему, це і є проблема. Будь то несподіване страждання, виявлення нестачі характеру або те, що колись з вами трапилось.
Дуже «мило», але тепер це дратує … як людина думає і живе, така вона і є. Думки визначають емоції.
Велика частина моїх труднощів у спілкуванні може бути пов’язана з одним з трьох недоліків: я не думаю ясно, тому я не відчуваю глибоко, тому я не дію послідовно. Мої дії починаються з того, як я думаю.
Битва відбувається в розумі, і в цьому дуже важливе наше мислення. ВСІ ми йдемо через те, що я називаю Законом розпаду — чи то на роботі або в стосунках: романтика скоро перетворюється в реальність, а реальність перетворюється в відторгнення. Низхідна спіраль.

І це відбувається автоматично. Ми повинні наполегливо працювати, щоб змінити це.
Яке рішення щоб не потрапити в негативну сторону циклу «Подивитися поглядом»? Я пропоную три практичні кроки для боротьби з вищезгаданим:

• Поверніться в початок
• Переосмисліть те, що ви робили спочатку
• Зробіть все заново

Подумайте про ті спогади, які вам спочатку подобалися, і перепишіть їх в розумі. Вдумливість веде до подяки.
Зробіть все заново … можливо, спочатку не через почуття, а через віру. Знайте — почуття реальні, просто вони не надійні. Що вам зараз втрачати?
Я думаю, що потяг Відносин знаходиться на одному шляху з Факт — Віра — Почуття напрямком. Не дозволяйте гальмівному вагону вести поїзд. Занадто багато нестабільності і упс … поїзд зійшов з рейок.
Що ж є Потужним Двигуном? Акцентуйте увагу на речах, які вас об’єднують, а не на речах, які вас турбують.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ренді Маршал

Автор трьох книг, більше 35 років бере участь у сфері комунікацій як спікер, професор з комунікацій, а також корпоративний консультант. Засновник Коледжу ораторів – заклад який навчає комунікації з метою вдосконалення комунікативних та лідерських навичок керівників. Навчає лідерству в Україні.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button