Домашня » Блог Ренді Маршалла » Сила мислення, або про що потрібно думати?

Сила мислення, або про що потрібно думати?

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Сила мислення… Ми казали, що «краще бути добрим, ніж бути правим». Другий кардинальний принцип в зростаючих відносинах полягає в наступному: не зациклюйтеся на речах, які вас турбують; думайте про  те, що вас об’єднує.

Ви прокидаєтесь, чекаючи, що справи підуть погано чи добре? Поставте це питання, і ви отримаєте переконливі відповіді з обох сторін.

Мені сказали, що не можна навчитися оптимізму. У вас він або є, або немає. Іншими словами, ви народжені з цим. І якщо я визначаю лідерство як «Ведучий когось до кращого майбутнього», то здавалося б, що оптимізм — життєво важлива частина, яка веде людей до кращого майбутнього.
Так і в повсякденному житті, стосовно інших.

Один з принципів, в які я твердо вірю, називається принципом «Подивитися поглядом». Якщо я намалюю маленьку чорну крапку на білому аркуші паперу, то мої очі негайно перемістяться на цю крапку. У відносинах назвім цю чорну крапку чимось, що турбує вас … про вашого колегу на роботі, вашого керівника, вашого друга чи вашу дружину. Б’юся об заклад, ми усі виявимо, що, якщо дивитися або фокусуватися на чорній крапці, вона стає більше і з часом пригнічує все те, що колись було переважно білим. Ракова клітина, якщо хочете, стає пухлиною. Зростає нераціонально.

Немає сумнівів, що я ПОВИНЕН поглянути на точку … будь-яке заперечення також поганий вибір. Однак, якщо я зміню позицію — лише погляну на біле і зосереджусь на чорному — я стаю негативним або критичним. І зрештою це все, що я бачу. Чорний псує все.

Для мене реальна проблема полягає в наступному: як ви БАЧИТЕ проблему, це і є проблема. Будь то несподіване страждання, виявлення нестачі характеру або те, що колись з вами трапилось.

Дуже «мило», але тепер це дратує … як людина думає і живе, така вона і є. Думки визначають емоції.
Велика частина моїх труднощів у спілкуванні може бути пов’язана з одним з трьох недоліків: я не думаю ясно, тому я не відчуваю глибоко, тому я не дію послідовно. Мої дії починаються з того, як я думаю.

Битва відбувається в розумі, і в цьому дуже важливе наше мислення. ВСІ ми йдемо через те, що я називаю Законом розпаду — чи то на роботі або в стосунках: романтика скоро перетворюється в реальність, а реальність перетворюється в відторгнення. Низхідна спіраль.

І це відбувається автоматично. Ми повинні наполегливо працювати, щоб змінити це.
Яке рішення щоб не потрапити в негативну сторону циклу «Подивитися поглядом»? Я пропоную три практичні кроки для боротьби з вищезгаданим:

• Поверніться в початок
• Переосмисліть те, що ви робили спочатку
• Зробіть все заново

Подумайте про ті спогади, які вам спочатку подобалися, і перепишіть їх в розумі. Вдумливість веде до подяки.
Зробіть все заново … можливо, спочатку не через почуття, а через віру. Знайте — почуття реальні, просто вони не надійні. Що вам зараз втрачати?

Я думаю, що потяг Відносин знаходиться на одному шляху з Факт — Віра — Почуття напрямком. Не дозволяйте гальмівному вагону вести поїзд. Занадто багато нестабільності і упс … поїзд зійшов з рейок.

Що ж є Потужним Двигуном? Акцентуйте увагу на речах, які вас об’єднують, а не на речах, які вас турбують.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Тисячі християн тікають із Сирії, Турецька армія продовжує наступ

Наступна Стаття

Протестантський пастор став радником Міністра оборони

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *