Сім'яХристиянські новини

Згідно останніх досліджень учених, карантин позитивно вплинув на стосунки татів і дітей

Вчені провели дослідження за результатами яких час пандемії  вніс корективи у відносини татів  зі своїми дітьми, оскільки ті стали проводити більше часу один з одним.
Дослідники з Гарварду з’ясували, що 70%  американських татусів стали ближчими зі своїми дітьми, ніж до пандемії. Один із опитуваних зазначив: «Віддалена робота і постійне перебування вдома дуже допомогли мені налагодити зв’язок з моєю дочкою. Ми стали набагато ближчими, ніж раніше. Вона стала відкрито ділитися зі мною своїми думками, інтересами та бажаннями. Тепер ми граємо з нею практично кожен день, а також робимо разом безліч інших справ».

Крім гарвардських учених,  дослідження серед своїх читачів проводив портал Motherly,  за словами жінок, їхні чоловіки за час карантину активніше долучались до домашніх справ та виховання дітей. Дослідники зробили припущення, що наближається нова ера батьківства, у якій усі татусі будуть повноцінними та інкорпорованішими батьками, відповідно матерів, які одноосібно тягнуть на собі весь тягар домашніх справ, стане менше.
Недавно, 21 червня, в Україні відзначали День батька. Спеціально до цього свята був створений незвичайний фотопроєкт під хештегом  #Супертатоможе, який містив 19 фото та історій про надійних татусів. Одним із завдань проєкту було привернути увагу до проблеми залучення батьків до процесу виховання, адже 80% з них в майбутньому шкодують, що мало часу проводили в сім’ї. Своїми фотографіями ділилися такі відомі особистості, як: Віктор Ляшко,  Василь Вірастюк, Тарас Тополя, Олександр Педан та інші.

Джерело: osvitoria.media

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button