Home»Новини»Сім’я — це чоловік і жінка. Навіщо в Раді з’явилося об’єднання за традицiйні цінності 

Сім’я — це чоловік і жінка. Навіщо в Раді з’явилося об’єднання за традицiйні цінності 

4
Поширень
Pinterest WhatsApp

Нардеп від фракції Слуга народу Святослав Юраш назвав цілі і завдання нового депутатського об’єднання Цінності. Гідність. Сім’я, співголовою якого він є. У коментарі журналістці НВ Крістіні Бердинських депутат назвав метою відповідної групи «зміцнення української сім’ї».

У нас в державі катастрофічний рівень алкоголізму, у нас є страшна проблема з сиротами, у нас є непроста ситуація з розлученнями, яка відбивається перш за все на економічних чинниках. Наше завдання — всіляко укріпляти українську сім’ю і сприяти їй», — розповів Юраш.

Водночас, відповідаючи на питання про ставлення об’єднання до представників ЛГБТ-спільноти, нардеп зазначив, що «вони мають такі ж права й обов’язки, як і всі інші громади в нашій країні», а також сказав, що «ними займатимуться інші організації в парламенті».

«Наш фокус — сім’я. Сім’я, визначення якої дає нам Конституція і українська реальність, а саме „об’єднання чоловіка та жінки“, їм же створювати сім’ю. Для мене дуже важливо сприяти цьому об’єднанню і давати йому можливість бути міцнішим, бути частішим і, знову ж таки, підвищувати свою цінність», — додав Юраш.

На думку парламентаря, «цінність об’єднання чоловіка та жінки» була втрачена через «радянські експерименти».

Коментуючи питання щодо Стамбульської конвенції [один з ключових міжнародних документів у сфері дотримання прав людини та протидії домашньому насильству, — Ред.], він повідомив, що, на його думку, документ необхідно приймати з поправками.

«Наше завдання — створити і спробувати укріпити консервативне розуміння в Україні, яке часто не артикульовано», — підсумував Юраш.

Нагадаємо, 17 січня в Верховній Раді з’явилося найбільше міжфракційне депутатське об’єднання Цінності. Гідність. Сім’я, до якого увійшли 307 нардепів від кожної фракції і групи в парламенті.

Джерело: nv.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

 

 

Попередня Стаття

Трамп першим з президентів США відвідає марш за заборону абортів

Наступна Стаття

Засуджено сексуального збоченця, який виправдовував себе, що він 8 річна дівчинка

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *