війна

«Росіє, вам усім потрібен Ісус. Але найближчим часом вистачить і HIMARS» – конгресмен США

Американський конгресмен-республіканець Адам Кінзінгер, який відстежує аудіоперехоплення розмов окупантів із родичами в Росії, дивується з приводу агресивності таких співрозмовників. Ветеран ВПС США припустив у Twitter, що росіянами не вистачає Бога, але найближчим часом достатньо буде і ракетних систем M142 HIMARS на озброєнні ЗСУ.

Джерело: news.liga.net

Кінзінгер послухав перехоплення розмови російського військового в Україні з дружиною, де вони кричать, і написав: «Чи всі російські пари так кричать одне на одного, коли перебувають на межі поразки? Це, напевно, вже четвертий перехоплений дзвінок, який я чую, де є така ворожість».

«Росіє, вам усім потрібен Ісус. Але HIMARS буде достатньо найближчим часом», – написав член Палати представників від штату Іллінойс.

Агресивна загарбницька війна немає жодного відношення до християнства, хоч би як РПЦ не виправдовувала вторгнення. Для більшості притомних людей, звірства російської армії не вкладається в голові і не може узгоджуватися з Біблійною мораллю чи етикою.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!