війна

«Страждання українців не мають стати “новою нормою”», – Тюрк

Верховний комісар ООН із прав людини Фолькер Тюрк перебував в Україні протягом чотирьох днів. Про це повідомляє сайт ООН.

Джерело: gordonua

«Я перебуваю тут уже чотири дні, і весь цей час тут тримається мінусова температура. Я на власні очі бачу жахи, страждання та щоденні втрати, які приносить ця війна народу України. Я побував на місці обстрілу житлового будинку в Ізюмі Харківської області, де під уламками поховано понад п’ятдесят осіб. У цих руїнах можна побачити сліди життів, обірваних внаслідок безладного обстрілу: черевик, піаніно, дитячі іграшки, шафа з одягом, полиці з книгами», – сказав Верховний комісар.

За його словами, на Україну чекає довга похмура зима. Адже майже 17,7 млн українців потребують гуманітарної допомоги, 9,3 млн – харчових продуктів. Третина населення була змушена покинути свої домівки. Близько 7,89 млн осіб, більшість з яких жінки та діти, виїхали за кордон, а 6,5 млн українців стали внутрішньо переміщеними особами.

«Страждання українців не мають стати “новою нормою”», – заявив Тюрк.

Читайте також:

Він наголосив, що «гуманітарна допомога відіграє життєво важливу роль у наданні підтримки найбільш незахищеним верствам населення, включаючи людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button