Новини суспільстваУкраїна

Світовий рекорд: за добу в Україні висаджено понад 4.1 млн дерев

Міністерство закордонних справ України заявило, що в 110 країнах за добу висадили 5,5 млн дерев. З них понад 4,1 млн – в Україні. Озеленення відбулося 10 квітня в рамках акції «1 мільйон дерев за 1 добу у 100 країнах світу».

Джерело: ukrinform.ua з посиланням на Facebook-сторінку МЗС України.

Організатором акції «1 мільйон дерев за 1 добу у 100 країнах світу» виступив глобальний екологічний проєкт «Greening of the Planet».

Україна також долучилася до озеленення планети. Серед українців взяли участь 559 004 людей. А всього зі 110 країн саджали дерева 2 145 493 учасників.

Відомо, що висадили 5 544 679 дерев, серед яких в Україні – 4 124 590, а у світі – 1 420 089.Число видів дерев сягнуло до 184.

Серед країн лідерів, які організували найбільшу кількість висаджених дерев, стала Україна. Також лідерами стали й такі країни: Канада, Велика Британія, Білорусь, Туреччина, Молдова, Польща, Індонезія, Туніс, Чорногорія, Кувейт, Сінгапур.

Понад 70 закордонних дипломатичних установ України взяли участь або планують долучитися до ініціативи.

Читайте також:

Нагадаємо, що 22 квітня – Міжнародний День Землі.

Чи чули ви раніше про День Землі? Це особливий день, який відзначається навесні в усьому світі, щоб привернути увагу людей до питання турботи про довкілля планети Земля. Люди долучаються до різних акцій в цей день, аби знову нагадати собі, як важливо дбати про природу, яка дарує нам усе необхідне для життя. Як дивовижно гостинно вона кожного дня працює над пророщенням рослинності, постійним виробленням кисню для дихання та циркуляцією водних мас, що виливаються на нас дощем, зрошуючи землю й даруючи врожаї.

Тому погляньмо на Землю сьогодні очима Творця і подумаймо про те, чи реалізовуємо ми Боже покликання дбати про Його Землю. Що сьогодні можу зробити я особисто, щоб проявити турботу про Боже творіння?

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button