РелігіяХристиянські новини

Заходи практичної підтримки сім’ї: відбулася зустріч Ради Церков з парламентарями

22 квітня 2021 року у Києві відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з міжфракційним депутатським об’єднанням «Цінності. Гідність. Родина» та іншими парламентарями. Присутні спланували заходи практичної підтримки сімей, обговоривши певні кроки у сфері протидії домашньому насиллю та торгівлі людьми з залученням просвітницького потенціалу релігійних громад.

Джерело: irs.in.ua

Рада Церков та парламентарі говорили про важливість просвітницької ролі релігійних організацій серед молоді, щоб допомогти молодій парі у плануванні сім’ї та розбудови подружніх стосунків на міцних духовно-моральних засадах.

Також під час зустрічі були обговорені практичні заходи, в реалізації яких можна об’єднати зусилля держави й релігійних організацій для соціальної підтримки подружніх пар, і особливо жінок, під час вагітності та після народження дитини.

Читайте також:

Присутні впевнені, що державно-церковна взаємодія має стати частиною комплексних заходів з реагування на демографічну кризу в Україні.

А ще учасники зустрічі підняли актуальні питання: депресія, суїцид та відчуження жінок.

Інститут релігійної свободи нагадує, що це вже п’ята зустріч ВРЦіРО з міжфракційним депутатським об’єднанням «Цінності. Гідність. Родина», які відбуваються щомісяця.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button