Новини суспільстваХристиянські новини

Судові охоронці з Черкащини, Донеччини та Луганщини навчаються тімбілдінгу та запобіганню професійній деформації

У Золотоноші, що на Черкащині, стартував тренінговий табір «Maximum», організований громадським формуванням «Капеланський патруль».

Джерело: Сторінка служби судової охорони у фейсбук

У табірному зборі беруть участь 30 представників правоохоронних органів із різних областей України: Служби судової охорони, Національної поліції, Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України. Від Служби судової охорони участь у зміні беруть співробітники територіальних управлінь Служби у Черкаській, Донецькій та Луганській областях.

тренінговий табір

Протягом трьох днів судові охоронці разом з іншими правоохоронцями долучатимуться до різноманітних тренінгів, семінарів, майстер-класів, спортивних активностей, які спрямовані на запобігання професійній деформації та вигоранню, посиленню морально-психологічної стійкості.

тренінговий табір

Так, у перший день табірного збору вправа «Знайомство» допомогла учасникам створити комфортну атмосферу для спілкування та формування довірливих відносин. Інші вправи були спрямовані на розвиток кмітливості, реакції, інтуїції, пізнання можливостей свого тіла, формування командного духу, тімбілдінгу та корпоративної культури в колективі, психологічне загартування кожного учасника.

У другий день учасникам були запропоновані вправи на подолання екстремальної смуги перешкод, швидкого руху по рухомій колоді, катання на високій гойдалці, скелелазіння, переліт по висячій тарзанці, які подарували всім неймовірні враження, емоції та впевненість у своїх силах. Кожен відчув себе лідером та героєм, а з уст бійців лунало: «Я це зробив!».

Всіх учасників табірного збору супроводжує дружня команда наставників та інструкторів з безпеки, які допомагають кожному стати частиною колективу і проявити себе в лідерстві.

Долучитися до спортивних активностей та познайомитися з українськими колегами до табору «Maximum» завітали й капелани з американського штату Джорджія.

«Наша головна місія − бути корисними і бути поряд, служити, допомагати та підтримувати. На час нашого заїзду ми намагаємося розвивати позитивну самооцінку у кожного з учасників, допомагаємо в налагодженні дружніх стосунків та профілактиці емоційного вигорання. Усі напрямки нашої програми містять суворі, але розумні правила безпеки», − каже один із перших капеланів Нацполіції, президент благодійної організації Global Christian Support Ярослав Малько.

Також всіх учасників табірного збору з початком зміни привітав начальник Територіального управління Служби у Черкаській області полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко. Він подякував організаторам за надану можливість судовим охоронцям бути учасниками безлічі корисних тренінгів.

Читайте також: 

«Занурившись в атмосферу командного духу, бадьорості, перемоги і дружби, учасники табору привезуть додому не лише яскраві враження, а й позитивний досвід подолання психологічної напруги, вміння довіряти та сповна реалізовувати свій потенціал. А набуті нові вміння та навички допоможуть долати різноманітні складні ситуації під час несення служби з охорони судових установ», − зазначив полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко.

На згадку про перебування у таборі «Maximum» кожен з учасників отримав на згадку приємні подарунки.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button