Варто замислитись

Букет благословень

Всі люблять, коли в будинку приємно пахне. Можна зібрати м’яту, лимонне сорго, лаванду й інші рослини з приємними ароматами й змішати їх, щоб в будинку пахло затишком і чистотою. Але люди не єдині, хто цінує приємні аромати в будинку.

Досліджуючи дику природу, вчені зустріли на Корсиці маленьку пташку, родичку синиці блакитної (лазоревки), яка піклується про те, щоб в її гнізді добре пахло. Відкриття було несподіваним. Вчені виявили, що в десятках гнізд цих птахів є гілочки ароматичних трав. Коли птах готовий відкладати яйця, самка синиці блакитної постійно приносить в гніздо свіжі ароматні трави, і закінчує оновлювати свій «букет» тільки коли з’являються пташенята.

Букет благословень

Пташки полюбляють деревій, м’яту, лимонне сорго і лаванду. У процесі спостереження вчені непомітно витягли з гнізд запашні трави, і батьки-птахи швидко відновили порядок, приносивши нові гілочки.

Букет благословень

До речі, ці трави відмінно дезінфікують гніздо і відганяють паразитів. Вони сповільнюють ріст бактерій і шкідливих грибків, а ще відлякують москітів. Тому пташки не просто прикрашають свій будинок, додаючи приємних запахів, вони захищають потомство від хвороб і шкідників. Цікаво, хто навчив їх так робити?

Схожі статті

Букет благословень

Біблія говорить, що трави – благословення від Бога. Вони – чудовий подарунок не тільки для людей, а й для багатьох Його творінь.

Читайте також:

Послання до Євреїв 6:7

«Бо земля, що п’є дощ, який падає часто на неї, і родить рослини, добрі для тих, хто їх і вирощує, вона благословення від Бога приймає».

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!