УкраїнаХристиянські новини

Міністерка у справах ветеранів заявила про необхідність участі капеланів у психологічній реабілітації ветеранів

Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна під час інтерв’ю заявила, що держава має залучати військових капеланів до психологічної реабілітації ветеранів силових структур. Повідомляє Радіо Свобода.

Коли міністерка в інтерв’ю говорила про необхідність психологічної допомоги людям, які завершили чи завершують службу в Збройних силах України та схожих структурах, вона заявила, що для цього також треба використовувати центри психологічної реабілітації, а також залучати допомогу міжнародних організацій і релігійні організації.

Вона вважає, що психологічної допомоги потребують не тільки ті, хто брав участь у бойових діях, а взагалі військові. За її словами у провідних країнах світу існує практика, коли людина за пів року до звільнення отримує не просто психологічну допомогу, а орієнтацію на різні можливості працевлаштування. Бо цей психологічний стан – це не тільки від того, що людина бачила бойові дії чи отримала там травму. Ще людина бачить зневіру у майбутньому, вона не знає, куди їй піти далі, і вона ще більше фруструє з цього.

Читайте також:

Ще у липні 2014 року, після початку російсько-української війни, був офіційно запроваджений у Збройних силах, Національній гвардії та Державній прикордонній службі України інститут капеланів, чи військових священників. До їхніх завдань на практиці входить не тільки задоволення релігійних потреб військовослужбовців, а й психологічно-виховна робота тощо.

Нагадаємо, що в Урядовому комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки 23 листопада 2020 року відбулась зустріч. Обговорювали питання щодо законопроєкту про військове капеланство. З початку війни на Сході України військові капелани від багатьох конфесій присутні в зоні проведення АТО/ООС, але їхня діяльність досі не має законодавчого врегулювання. Це позбавляє їх та членів їхніх сімей певних соціальних гарантій та пільг.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button