війна

Дивовижна історія: потужна ракета влетіла в будинок пастора, але не вибухнула

У Харкові в будинок пастора Сергія Дацька влетіла ракета і не вибухнула. В цей час на першому поверсі знаходилися шість братів. Всі залишилися живими. За словами саперів, ракета могла б знищити половину вулиці. Написав у Facebook Рай Пригодіч з посиланням на свого минулого студента Мішу Дубовика.

Джерело: Facebook Рая Пригодіча

Рай Пригодіч отримав повідомлення від свого колишнього студента Міші Дубовика, який живе і служить у Рівному, на Західній Україні:

«Друзі! Вчора я просив у Бога якийсь знак Його підтримки. Зрозумів. Я не можу про це мовчати.

Минулої ночі в будинок мого друга пастора Сергія Дацька в Харкові влетіла ракета і не вибухнула. Снаряд прорвав дах і на другому поверсі розпався на 3 частини. Вибухівка впала на перший поверх, де перебував Сергій з дияконами та братами з церкви. Їх було шестеро.

Сапери [бойові інженери] казали, що потужність цієї ракети така велика, що вибух міг би знищити половину вулиці. Сергій живе на околиці міста. Є лише приватні будинки. Немає ні військових, ні цивільних об’єктів. [Ймовірно] пострілом [окупанти] хотіли вбити мирних жителів.

Наш великий Господь врятував життя не лише шести братам, а й мешканцям багатьох будинків на вулиці. Я прославляю мого Господа, Який відкрив Свою славу».

Ракета
Facebook Рая Пригодіча
Дивовижна історія: потужна ракета влетіла в будинок пастора, але не вибухнула
Facebook Рая Пригодіча
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button