Варто замислитись

Віра дивиться вгору

Страх обертається назад. Тривога – роззирається навколо. Віра – дивиться вгору. Стан скількох співвітчизників сьогодні характеризують перших два речення? Війна, якої ми не хотіли, забирає людські життя, руйнує домівки, розлучає рідних. Люди не лише втрачають найцінніше. Вони гублять упевненість в усьому.
Серця українців охоплює страх, тривога за себе і близьких, і неймовірно важко за таких обставин мати віру, хоча б таку, яка має розмір гірчичного зерняти.
Це природно, і це легко зрозуміти. Але знаєте що, друзі? Справжня віра народжується тоді, коли особливо важко, коли боляче до надриву душі. Про це свідчить життєвий досвід людей, яких можна назвати героями віри. Прочитайте історії апостола Павла та інших апостолів. Прочитайте історії віруючих, котрі терпіли переслідування за часів Нерона. Послухайте тих, хто пережив репресії, тортури, голод, війну за комуністичних часів. Хто пережив – і вистояв. Саме важкі і навіть трагічні обставини змусили всіх цих людей не обертатися назад, не роззиратися навколо, а дивитися вгору. Тобто вірити. Вірити в епіцентрі вогненного випробування, а не на спокійних хвилях легкого, при багатстві, ситого життя.

  • Читайте також

    Надія
    Надія є в кожного. Вона народжується у нас в серці завдяки вірі. Говорячи про надію, християни мають на увазі не лише перспективу блаженства в майбутньому, відтвореному світі, але впевненість у тому,…

     

В епіцентрі кровопролиття і хаосу ми бачили безліч свідчень Божої любові та підтримки. Про це говорили навіть ті, кого досі важко було назвати віруючими. Це – ще один доказ: Господь – там, де найважче. І віра саме в такого Бога – Ісуса Христа, Який був в епіцентрі страждання – на хресті і Який сьогодні з нами, допомагає дивитися вгору.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button