Економіка

Європейський інвестиційний банк перерахував Україні додаткові 550 мільйонів євро

12 жовтня Європейський інвестиційний банк перерахував Україні додаткові 550 мільйонів євро. Кошти будуть спрямовані на покриття витрат на ремонт об’єктів енергетичної інфраструктури, які постраждали внаслідок російського ракетного обстрілу, а також на підтримку стабільності української енергомережі.

Джерело: hvylya

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

Прем’єр-міністр додав, що допомога також буде спрямована на відновлення надання комунальних і базових послуг населенню в громадах.

Як зазначив Шмигаль, Україна протягом двох місяців отримала 1,05 млрд євро в рамках пакету екстреної підтримки від ЄІБ та Єврокомісії. Ще 540 млн євро буде виплачено шляхом відновлення фінансування спільних проєктів.

Читайте також:

Новий «план Маршалла»: у Швейцарії відбувається міжнародна конференція щодо післявоєнного відновлення України

«Вдячний Європейському інвестиційному банку та Європейській комісії за послідовну підтримку. Очікуємо, що ЄІБ і ЄС будуть одними з лідерів у масштабній післявоєнній відбудові, економічному відновленні та фінансуванні розвитку інфраструктури нашої країни», – написав він.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!