Християнські новини

Волонтери, силовики і церква – в лідерах довіри українців

Жителі України найчастіше висловлюють довіру волонтерським організаціям, Збройним силам України, Державній службі з надзвичайних ситуацій і церкві. Про це свідчать результати опитування Центру Разумкова, який проводився з 7 по 14 лютого 2019 року, повідомляє газета Слово про Слово з посиланням  на “Релігія в Україні”.
Волонтерським організаціям довіряють 67% опитаних, Збройним Силам України – 62%, Державній службі з надзвичайних ситуацій – 61%, стільки ж заявляють про свою довіру церкві.
Добровольчим батальйонам висловлюють довіру 57% опитаних українців.
Серед інституцій, яким довіряють більше, ніж не довіряють, – Державна прикордонна служба України (довіряють 52% опитаних, не довіряють – 36%), Національна гвардія України (50% і 38% відповідно), українські ЗМІ (49% і 43% відповідно ) і громадські організації (45% і 41% відповідно).
Недовіра найчастіше висловлюється чиновникам (їм не довіряють 83%), ЗМІ Росії (83%), Верховній Раді (82%), судовій системі (78%), політичним партіям (77%), уряду України і комерційним банкам – по 75% . Президенту України не довіряють 71% респондентів, прокуратурі – 70%, Національному банку України – 68%, Верховному суду і Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі – по 65%, Національному антикорупційному бюро України та Національному агентству по запобіганню корупції – по 64%, антикорупційному суду і Конституційному суду – по 62%, профспілкам – 58%.
Загальнонаціональне дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 7 по 14 лютого 2019 у всіх регіонах України за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей. Опитано 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Більше про довіра до церкви:

Нагадаємо, що за січневим опитуванням 2019 році Центру Разумкова, 43,9% опитаних українців є прихильниками Православної Церкви України, 15,2% – за УПЦ (Московського Патріархату).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button