Християнські новини

Стартувала Міжнародна конференція "Християнська демократія у Східній Європі"

Сьогодні, 25 липня, в Ірпіні стартувала Міжнародна конференція “Християнська демократія у Східній Європі у контексті загальноєвропейських викликів”. Даний захід відбувається за участі іноземних спікерів та українських фахівців в сфері політичної та громадської діяльності. Серед організаторів міжфракційне депутатське об’єднання “За духовність, моральність та здоров’я України”.
“Це навчальна конференція для управлінців християн, що прагнуть реалізуватися у політичній або громадській діяльності та змінювати країну на краще. В рамках заходу обговорюватимуть роль і значення органів місцевого самоврядування, особливості роботи у них, основоположні цінності християнської демократії та суспільні і державні перетворення в Україні на основі християнських цінностей”, – коментує голова міжфракційного депутатського об’єднання “За духовність, моральність та здоров’я України” Павло Унгурян.

Більше про християнська демократія:

 

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: https://t.me/unguryan_team/421

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button