Актуальне

Що це за дитина?

Ангели, мабуть, були приголомшені, коли побачили, що друга частина Триєдиного Бога стала людиною! Немовля з Віфлеєму було Творцем всесвіту, і розгортало свій намет на скромній стоянці нашої маленької планети. Божа слава тепер жила в Христі. Він був Святим Святих. Людям потрібно було лише поглянути на Ісуса, щоб побачити Бога.

Коли ми дивимося на життя Ісуса, ми бачимо щось безпрецедентне в усій історії людства. Як син теслі, а особливо як старший син, Він був невід’ємною частиною сімейного бізнесу. Він працював важко, багато годин. Як і інші єврейські діти Його місця і часу, Він вивчав і знав напам’ять багато з Писань Старого Завіту. Він був схожий на інших дітей з однією суттєвою відмінністю − Він ніколи не грішив. Це зробило б Його популярним серед одних людей і дуже непопулярним серед інших.

Але давайте повернемося ще далі. Оскільки Бог Отець безпосередньо наглядає за зачаттям і формуванням кожної дитини, так Він вчинив і з Ісусом, знову ж таки з разючою відмінністю. У цьому випадку зачата дитина була Сином, який завжди, від вічності, жив зі Своїм Отцем і Святим Духом. Той самий Ісус, який вийшов з вічності в час, є джерелом нашого вічного щастя. Ісус, який живе в кожному віруючому, який зійшов з Небес і повернувся туди, одного дня насправді зійде з Небес на Нову Землю − назавжди (Об’явлення 21:1-4).

Нижче наведені деякі вірші та цитати про втілення і непорочне народження, уривки з моєї книги«Все про Ісуса». Насолоджуйтесь!

У цьому полягає велика таємниця нашої релігії: Христос прийшов як людина. Дух засвідчив, що Він догодив Богові, і Його бачили ангели. Христос був проповідуваний народам. Люди в цьому світі увірували в Нього, і Він був узятий до слави (1 Тимофія 3:16).

На шостому місяці вагітності Єлизавети Бог послав ангела Гавриїла в Назарет, місто в Галілеї, до дівиці, яку обіцяли видати заміж за чоловіка на ім’я Йосип, нащадка Давида. Ім’я ж тій дівчині було Марія. …Ангел підійшов до неї і сказав: «Не бійся, Маріє, ти знайшла ласку Божу; ти зачнеш і породиш Сина, і даси Йому ім’я Ісус. Він буде великий і наречеться Сином Всевишнього… Царству Його не буде кінця».

Схожі статті

«Як це станеться, − запитала Марія ангела, − адже я ще незаймана?».

Ангел відповів: «Дух Святий зійде на Тебе, і сила Всевишнього засяє над Тобою. І народиться Святе, що наречеться Сином Божим. Навіть Єлизавета, родичка твоя, в старості своїй зачне дитину, а та, про яку говорили, що вона не може зачати, вже на шостому місяці. Бо жодне слово Боже ніколи не підводить».

«Я − раба Господня, − відповіла Марія. − Нехай збудеться слово Твоє, сказане мені». І відійшов від неї ангел (Лк. 1:26-38).

Боговтілення – це найвеличніша подія, яка коли-небудь могла відбутися на землі, і після неї я не бачу, як ми можемо сумніватися в якомусь чуді лише на тій підставі, що воно навряд чи станеться (Джон Генрі Ньюмен).

Христос взяв на себе нашу плоть, щоб взяти на себе наші гріхи (Томас Уотсон).

Велич Божа не була скинута, але малість людської природи була одягнена (Тома Аквінський).

Доречно, щоб надприродна особа входила на землю і залишала її надприродним чином… Його народження було природним, але Його зачаття було надприродним. Його смерть була природною, але Його воскресіння було надприродним (Джон Стотт).

Ісус Христос не залишився в штаб-квартирі на небесах, отримуючи повідомлення про страждання світу знизу і вигукуючи кілька підбадьорливих слів до нас з безпечної відстані. Ні, він залишив штаб-квартиру і спустився до нас у фронтові окопи, аж туди, де ми живемо… (Гельмут Тіліке).

Ніколи не було достатньо сказати, що Бог на своєму небі й зі світом все гаразд; оскільки ходять чутки, що Бог залишив свої небеса, щоб виправити його (Г. К. Честертон).

Християни вірять у непорочне народження Ісуса. Матеріалісти вірять в незаймане народження космосу. Виберіть своє диво (Глен Скрайвенер).

Якщо Ісус Христос не був непорочно народжений, то … Він успадкував природу того батька; оскільки той батько мав природу гріха, то Ісус Сам був загубленим грішником і Йому Самому потрібен був Спаситель від гріха. Заперечуючи непорочне народження Ісуса Христа, ви паралізуєте всю схему спокутування Ісусом Христом (І. М. Халдеман).

Хоча Він був Богом, Він став людиною. Він був Древнім від віку, але народився в певний момент часу. Він створив світи і спілкувався з небесними істотами, але прийшов на землю, щоб жити в сімейному оточенні (Генрі Гарріпі).

Читайте також:

У Вифлеємі Бог став людиною, щоб дати можливість людям стати синами Божими (К.С. Льюїс).

Він був створений матір’ю, яку він створив. Він плакав у яслах в безсловесному дитинстві, він − Слово, без якого німим є всяке людське красномовство (Августин).

Жоден священник, жоден богослов не стояв біля Вифлеємської колиски. І все ж, все християнське богослов’я знаходить свої витоки в чуді з чудес, в тому, що Бог став людиною (Дітріх Бонхеффер).

Автор: Ренді Алкорн

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Джерело
churchleaders.com

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button