Домашня»Новини»Парламентаря християнку тягають по судах за висловлювання проти ЛГБТ

Парламентаря християнку тягають по судах за висловлювання проти ЛГБТ

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

Християнка-парламентарій Фінляндії Пайвен Рясянен в четвертий раз притягнена до суду за захист біблійного погляду на сім’ю.

Пайвен Рясянен висловила сумніви про позицію своєї церкви, яка підтримує заходи ЛГБТ-активістів. Вона процитувала Послання до Римлян (глава 1, вірші 24-27) через що піддалася звинуваченням в «розпалюванні ненависті», повідомляє Christian Headlines.

«Я не думала, що зіткнуся з кримінальним переслідуванням лише за те, що поділилася своїми глибокими християнськими переконаннями», – говорить парламентарій.

«У вільному суспільстві кожен має право на висловлювання своїх переконань, не побоюючись цензури, – нагадує Пол Коулман (Paul Coleman), виконавчий директор ADF International – Це основний принцип будь-якого вільного і демократичного суспільства. Криміналізація свободи слова за допомогою законів про «розпалюванні ненависті» припиняє важливі громадські обговорення і створює серйозну загрозу для наших демократій. Подібні судові процеси створюють атмосферу страху і цензури, і вона загрозливо швидко і широко поширюється по всій Європі».

Позицію відкритого докору ЛГБТ-спільноти не підтримав архієпископ Тасіо Луома. Він сказав: «Місія християнина не полягає в тому, щоб називати людей грішними, тому що це не наближає нікого до християнства».

Сама Рясянен є членом парламенту з 1995 і очолює Християнсько-демократичну партію країни. Понад 16 років тому Рясянен написала брошуру, в якій виклала канони віровчення своєї церкви про людську сексуальність, через що і було порушено перші три кримінальні справи.

У жовтні 2010 року Рясянен взяла участь в теледебатах, присвячених проблемі гомосексуалізму, передумовою до них стало обрання в березні 2010 головою церкви Фінляндії Карі Мякинена, який позитивно ставиться до благословення гомосексуальних союзів. Після дебатів кілька тисяч осіб покинуло ряди прихильників лютеранської церкви Фінляндії, і понад тисячу осіб вступили в партію Рясянен.

Джерело: БОГ.NEWS

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Уроки з історії Церкви під час коронавірусу

Наступна стаття

Куріння марихуани змінює пов'язаний з аутизмом ген в спермі

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *