СвітХристиянські новини

Парламентаря християнку тягають по судах за висловлювання проти ЛГБТ

Християнка-парламентарій Фінляндії Пайвен Рясянен в четвертий раз притягнена до суду за захист біблійного погляду на сім’ю.

Пайвен Рясянен висловила сумніви про позицію своєї церкви, яка підтримує заходи ЛГБТ-активістів. Вона процитувала Послання до Римлян (глава 1, вірші 24-27) через що піддалася звинуваченням в «розпалюванні ненависті», повідомляє Christian Headlines.

«Я не думала, що зіткнуся з кримінальним переслідуванням лише за те, що поділилася своїми глибокими християнськими переконаннями», – говорить парламентарій.

«У вільному суспільстві кожен має право на висловлювання своїх переконань, не побоюючись цензури, – нагадує Пол Коулман (Paul Coleman), виконавчий директор ADF International – Це основний принцип будь-якого вільного і демократичного суспільства. Криміналізація свободи слова за допомогою законів про «розпалюванні ненависті» припиняє важливі громадські обговорення і створює серйозну загрозу для наших демократій. Подібні судові процеси створюють атмосферу страху і цензури, і вона загрозливо швидко і широко поширюється по всій Європі».

Позицію відкритого докору ЛГБТ-спільноти не підтримав архієпископ Тасіо Луома. Він сказав: «Місія християнина не полягає в тому, щоб називати людей грішними, тому що це не наближає нікого до християнства».

Сама Рясянен є членом парламенту з 1995 і очолює Християнсько-демократичну партію країни. Понад 16 років тому Рясянен написала брошуру, в якій виклала канони віровчення своєї церкви про людську сексуальність, через що і було порушено перші три кримінальні справи.

У жовтні 2010 року Рясянен взяла участь в теледебатах, присвячених проблемі гомосексуалізму, передумовою до них стало обрання в березні 2010 головою церкви Фінляндії Карі Мякинена, який позитивно ставиться до благословення гомосексуальних союзів. Після дебатів кілька тисяч осіб покинуло ряди прихильників лютеранської церкви Фінляндії, і понад тисячу осіб вступили в партію Рясянен.

Джерело: БОГ.NEWS

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!