Новини суспільстваХристиянські новини

В Україні хочуть запровадити кримінальну відповідальність за неприйняття ідей ЛГБТ

Визнання гомосексуалізму та розладів статевої ідентичності відхиленнями може бути криміналізованим. Україна не перший рік рухається в напрямку таких законодавчих нововведень.
25 жовтня ЛГБТ-активістка, організаторка гей-парадів у Києві Софія Лапіна опублікувала на сайті «Уніан» матеріал, заголовок якого починається із дуже промовистих слів: «Покарати гомофоба». У цьому матеріалі Лапіна доводить необхідність запровадження в Україні так званого «антидискримінаційного законодавства».
визнання гомосексуалізму
Сьогодні, якщо гомосексуаліст або особа з іншими відхиленнями зазнає нападу, це правопорушення буде розслідуватися так само, як і правопорушення проти будь-якої іншої людини.
У випадку запровадження «антидискримінаційних норм» такий напад буде кваліфікуватися більш тяжко – як злочин, учинений «із мотивів ненависті».
Проте представники та лобісти руху ЛГБТ прагнуть не лише цього, але й запровадження юридичної відповідальності за будь-які вияви «дискримінації».
Нагадаємо, що на початку вересня рух ЛГБТ розпочав цькування співробітниці українського банку, яка звернулася до клієнта «за неправильним гендером». До одного з відділень «Привату» у Києві прийшов чоловік, який став вважати себе жінкою. Співробітниця банку, яка пам’ятала його як чоловіка, звернулася до нього у чоловічому роді, і це призвело до масштабного скандалу. У майбутньому за таку поведінку може бути передбачена адміністративна або кримінальна відповідальність.
Стосовно фізичних нападів, то вони нерідко випливають із специфіки поведінки осіб, інтереси яких відстоює рух ЛГБТ. Так, гомосексуалісти часто проявляють інтерес до хлопців-підлітків, що зі зрозумілих причин провокує агресію.
Інший характерний випадок нещодавно стався в одному з київський ТРЦ. Небайдужий киянин побачив, що до жіночого туалету йде чоловік. Розуміючи ненормальність такої ситуації, а також те, що чоловік може бути гвалтівником, невідомий спробував завадити проникненню вказаного «чоловіка» до жіночого туалету. Зав’язався силовий конфлікт. Але в підсумку виявилося, що «чоловік» насправді був жінкою-лесбійкою.
Варто відзначити, що політики, пов’язані зі силовими структурами, вже говорили про можливість впровадження «антидискримінаційного законодавства». З такою риторикою, зокрема, виступав близький до Арсена Авакова Антон Геращенко, який зараз є заступником міністра внутрішніх справ.

Більше про визнання гомосексуалізму:

В червні 2018 року поліція влаштувала жорсткий розгін та побиття противників гей-параду у Києві, не роблячи винятку для неповнолітніх та дівчат.
У вказаній публікації Софія Лапіна зазначає, що так звана «Національна стратегія у сфері прав людини» вже добігає кінця, і наразі йде підготовка нової. Не виключено, що вона міститиме відповідні законодавчі пропозиції.
Нагадаємо, що наприкінці липня депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко заявив про наміри ратифікації «Стамбульської конвенції».

Джерело: bastion.tv

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button