Блог Сергія Головіна

Стара історія

Варто було людині повірити, що вона – всього лише еволюціонована тварина, і всього за кілька десятиліть на кривавий вівтар служіння мавполюдині були принесені сотні мільйонів життів тих, хто залишився на полях битв, був спалений у печах, стертий в табірний пил ГУЛАГу, розстріляний біля придорожніх канав, забитий на смерть лопатами полпотівців, розчавлений танками на вулицях Праги або на площі Тянянмень. А скільки було покалічено доль? Скільки людей, сімей, народів, були позбавлені будинку, батьківщини, віри, надії на порятунок?

І які ж результати? Чи створене нове надлюдське суспільство, або надраса, або хоча б одна надлюдина? На жаль! За винятком Німеччини та Японії, яким пощастило програти у Другій світовій війні, і, завдяки цьому, отримати можливість знову почати будувати нормальне людське суспільство, всі країни, що практикували віру в мавпу, до кінця двадцятого століття лежать в руїнах, виснаживши й знищивши самих себе. Знищена економіка, знищена мораль, знищений творчий дух, здатний відродити втрачене.

Це – дуже стара історія. В Едемському саду спокусник шепотів праматері Єві, що варто лише засумніватися в словах Творця, і ми, люди, будемо як боги, і самі станемо вирішувати, що добре, а що – погано. Саме ця фраза стала символом віри найдавнішої із земних ідеологій, званої гуманізмом (віра в людину).

Засновник цього вчення з перших днів людства докладає зусиль, щоб люди забули своє справжнє походження. Адже варто забути, звідки ми прийшли, і ми вже ні за що не згадаємо, куди нам призначено потрапити. Як тільки ми випускаємо з уваги абсолютні орієнтири, ми тут же опиняємося у владі мандрівних вогнів людських думок.

Читайте також:

Гуманістичний релятивізм є тим болотом, з якого людині самостійно не вибратися. Гордо поклавшись на власний розум, ми втратили й Шляхи, і Істини, і Життя. Але Творець чекає, бо не хоче, щоб хто-небудь загинув. Призначення, уготоване нам – прекрасне. Чи варто, впавши в марновірство, відкидати цей дар?

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Сергій Головін

Доктор філософії (Ph.D), доктор прикладного богослів'я (D.Min), магістр гуманітраних наук МА, релігієзнавство,, магістр природознавства (фізика землі), магістр педагогіки (фізика). Президент Християнського Науково-аполегетичного Центру.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button