Сім'яХристиянські новини

«Лист до тата» – видано книгу, у якій зібрано листи школярів до татів

В Міжнародний день сім’ї, що традиційно проводиться в травні, було зібрано листи учнів з усієї країни до своїх татусів. Так, з нагоди Дня батька, світ побачив книгу «Лист до тата». Ця книга була надіслана до місцевих та регіональних відділів освіти та безкоштовно розповсюджена школами по всій країні.

Джерело: osnovy.info

Дитячі листи викликають багато почуттів та емоцій, і всі вони часто задають одне й те саме запитання: «Тату, де ти?» та «Ти мені потрібен!». Проєкт був реалізований оргкомітетом для підтримки навчальної програми «Основи сім’ї» та вчителів у 15 школах України. Опубліковані листи зберегли свій стиль − саме так, як писали діти.

Дитячий голос дуже впливає на татів, зміцнюючи почуття батьківської відповідальності, змінюючи долю дітей. Перш за все, це виражається у приділенні дітям більш якісного часу та зміцненні їх довіри. Кожен зможе знайти свою історію в цих листах, багато чому навчитися.

Читайте також:

Крім того, історії зізнань цих дітей, а також часом і болісний плач, ще раз демонструють необхідність втілення освітніх ініціатив для зміцнення основ відповідального батьківства в Україні та світі.

Електронна книга «Лист до тата» надіслана до Департаментів освіти адміністрацій областей та міських рад для розповсюдження у закладах загальної середньої освіти.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!