Новини суспільстваХристиянські новини

Небезпечні «онлайн-ігри». Українські діти та підлітки скоюють самогубства

Однією з причин скоєння самогубств серед українських дітей та підлітків є активізовані небезпечні «ігри» та «групи смерті» у соцмережах. Зокрема, за 2020 рік 137 дітей від 8 до 17 років скоїли суїцид. Про це заявила Лариса Зуб, яка працює у Нацполіції. Повідомляє apostrophe.ua.

Лариса повідомила, що найбільше самогубств скоюють діти від 14 до 17 років. При цьому хлопчики це роблять частіше, ніж дівчата

Йдеться, що не завжди вдається встановити причину суїциду, бо часто поліція не знаходить ані записок, ані будь-яких передумов до психологічного впливу на дитину.

Одна з причин суїцидів – «групи смерті» в соцмережі та небезпечні «ігри», зокрема «Синій кит», або його інші назви: «Тихий будинок», «Чумацький шлях», «NaN», «F57», «Розбуди мене о 4:20».

Крок за кроком «гра» веде до фіналу – вчинення самогубства.

Читайте також:

Схожі статті

У 2016 році в Росії вперше з’явилася інформація про існування таких «груп». У 2017 році в Нацполіції України заявили про затримання студентів в Києві, які були «групою смерті».

В соцмережах такі небезпечні «ігри» активізувалися, заявили у поліції.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button