СвітХристиянські новини

США переживає духовну кризу: 94 % відкидають біблійний світогляд

Дослідник Джордж Барна на зборах християн у місті Лісбург, штат Вірджинія, у четвер сказав, що Сполучені Штати перебувають у розпалі «світоглядної кризи», 94 % відкидають біблійний світогляд.

Джерело: christianheadlines.com

Він, як старший науковий співробітник Центру біблійного світогляду, член Ради з питання дослідження сім’ї та керівник Центру культурних досліджень Християнського університету Арізони, вказав, що лише 6 % дорослих американців мають дійсно біблійний світогляд, а 94 % − обманюють самі себе.

Під час презентації на зустрічі у Раді, Барн прокоментував, що світоглядна криза Америки є «корінною кризою» будь-якої іншої політичної, фінансової, суспільної та культурної кризи, з якою стикається нація.

Барна говорить, що найбільше Америка зазнає цих труднощів саме через таку світоглядну боротьбу.

Ця криза також проникла до церкви, де лише 21 відсоток тих, хто відвідують євангельську церкву, мають біблійний світогляд.

Частково це пов’язано з відсутністю викладання Біблії так часто або так глибоко, як це було раніше в євангельських церквах Америки.

Домінантним світоглядом в Америці сьогодні є «синкретизм», який означає «суміш» ідей і світоглядів. У результаті − світогляд американців часто включає переконання, які суперечать одне одному. За даними Центру культурних досліджень Християнського університету Арізони, 88 % дорослих американців дотримуються синкретизму.

Читайте також:

Барна стверджує, що більшість американців не усвідомлюють цей суперечливий світогляд.

Він каже, що нація стає поверхневою та зацікавленою більше робити, ніж думати, вірити і звіряти своє життя із Христом.

За його словами, світоглядну кризу Америки треба вирішувати для подолання інших проблем.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!