Новини культури

Людина, яка знає напам’ять 20 книг з Біблії, проводить майстер-класи у музеї «Творіння»

Том Мейєр, відомий тим, що вивчив напам’ять 20 книг Біблії, почав працювати волонтером у музеї «Творіння», де навчає відвідувачів методам запам’ятовування Святого Письма.

Джерело: inVictory

Раніше чоловік був професором Біблійного коледжу Шаста в Реддінгу, Каліфорнія, але на початку червня він почав працювати волонтером у музеї Піттсбурга, штат Кентуккі, проводячи заняття та майстер-класи з вивчення Біблії.

Після того, як Том протягом десяти років викладав у коледжі, він зрозумів, що Господь кличе його до нового. Тоді чоловік почав молитися, питаючи Бога, куди йому йти. Отримавши чітку відповідь на молитву, Том розпочав свою волонтерську діяльність у музеї Творіння. Крім того, Мейєр цитує Буття, а саме історію про потоп і Ноя, біля гігантського твору мистецтва – копії Ковчега.

«Я хочу використати дар, який дав мені Бог, для Його слави та впливу на інших людей. Тут я можу заохочувати безліч людей навчати і запам’ятовувати Писання», − розповів чоловік.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button