Християнські новини

Співробітництво між Україною і США буде розвиватися інтенстивніше – нардеп Унгурян

В рамках перебування української делегації в США відбулася надзвичайно важлива зустріч з давнім другом України і конгресменом Тімом Уолбергом та сенатором Теддом Крузом.
За словами керівника української делегації, народного депутата Павла Унгуряна, Тім Уолберг є “голосом” України в Конгресі США: неодноразово звертався до Президента США і ініціював прийняття резолюції про надання військової підтримки України для захисту суверенітету і територіальної цілісності української держави.
Унгурян подякував за підтримку і сприяння Україні.
Також він висловив надію, що дружба і співробітництво між Америкою і Україною буде розвиватися ще інтенсивніше.
В рамках участі у Національному молитовному сніданку відбулася зустріч керівника української делегації з великими друзями України – один з найвпливовіших сенаторів США Тедд Круз та конгресмен від штату Техас Луі Гомерт.
 

Більше про перебування української делегації в США :

“Обговорювали всестороннє співробітництво між двома країнами та підтримку України з боку Америки”, – прокоментував зустріч керівник української делегації, народний депутат України Павло Унгурян.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button