РелігіяХристиянські новини

У Вашингтоні католицькі вчені проведуть конференцію «Інопланетяни, штучний інтелект та розум поза людиною»

Товариство католицьких вчених (Society of Catholic Scientists, SCS) 4-6 червня 2021 року у Вашингтоні проведе конференцію на тему «Інопланетяни, штучний інтелект та розум поза людиною». Також захід транслюватиметься в прямому ефірі.

Джерело: sedmitza.ru з посиланням на catholicnewsagency.

На конференції будуть обговорюватися наукові та богословські погляди на теми реального і гіпотетичного розуму, в тому числі позаземного і штучного інтелекту.

«Заплановано 13 панельних заходів, – заявив доктор Стівен Барр, президент Товариства католицьких вчених. – Половина доповідей і обговорень буде присвячена питанням позаземного життя, причому в них візьмуть участь найбільш компетентні експерти в цих сферах».

Четверо із запрошених доповідачів змалюють нинішній стан проблем пошуку позаземного життя у відповідних галузях знань, а саме в астрофізиці, астрохімії, еволюційної біології та католицькому богослов’ї.

Серед доповідачів запрошені:

  • Джонатан Лунін – директор Корнельського центру астрофізики й планетології;
  • Карін Оберг – професор астрономії та директор бакалаврату Гарвардського університету;
  • Саймон Конвей Морріс – завідувач кафедри еволюційної палеобіології Кембридзького університету;
  • Крістофер Багло – директор Ініціативи науки і релігії в Інституті церковного життя Макграта при Нотр-Дамському університеті.

«Пані [Оберг] є висхідною наукової зіркою і штатним професором Гарварду, і при цьому вона глибоко віруюча католичка. Її вважають найбільш компетентним експертом в області біохімічних процесів, що йдуть на інших планетах, – вказав Барр. – Це дуже хвилюючі питання, оскільки в останні роки астрономам вдалося виявити безліч планет, що обертаються по орбітах навколо зірок. На сьогодні ми вже здатні багато чого довідатися про ці планети: про їх віддалення від материнських зірок, їх розміри, а в ряді випадків можемо навіть визначити їхні хімічні склади».

Під час конференції виступатиме Лоуренс Прінсіпі, професор гуманітарних наук Університету Джона Хопкінса і лауреат премії Святого Альберта. Лоуренс говоритиме про свої відкриття.

Читайте також:

Конференція відбудеться з 4 по 6 червня 2021 року у фешенебельному готелі Hilton (Вашингтон). Захід також транслюватиметься в прямому ефірі.

На конференції також заплановані два стендових заходи – один для презентацій на тему конференції, а інший для презентацій щодо схожих тем, в тому числі щодо питань взаємозв’язку науки й віри.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button