Християнські новини

МЗС Британії – у світі 245 млн християн, яких переслідують за віру

Міністр закордонних справ Джеремі Хант напередодні Великодня висловив свою солідарність мільйонам християн у всьому світі, які страждають за віру.
Джеремі Хант розповів про свою прихильність до стимулювання релігійної свободи в усьому світі в 40 посланнях, відправлених християнам, які зазнали переслідувань.
Перший лист було відправлено засновнику Open Doors братові Ендрю. У ньому Хант сказав, що для нього було «честю» відправити перший лист братові Ендрю, місіонеру з Нідерландів, який мав звичку переправляти Біблії в країни, де це робити заборонено.
Містер Хант висловив свою «надзвичайну і мужню підтримку» переслідуваної церкви, згадавши, як читав історію брата Ендрю в дитинстві в книзі «Божий контрабандист».
«Як віруюча людина, я вражений важким становищем 245 мільйонів християн у всьому світі, які в даний час стикаються з переслідуваннями через їхню віру», – сказав він.
Брат Ендрю, читаючи лист у себе вдома в Нідерландах, «Я хочу, щоб ви знали, що Великобританія одностайна з переслідуваними християнами по всьому світу і що британські дипломати будуть продовжувати захищати тих, кому відмовляють в основному праві сповідувати свою віру».
«Свобода релігії або переконань – це право людини, закріплене у Загальній декларації прав людини. Воно має поважатися. Люди всіх віросповідань мають право сповідувати ту релігію, яку вони вибирають. Я буду продовжувати захищати тих, хто страждає в результаті своїх переконань ».
Генрієтта Блайт, генеральний директор Open Doors в Великобританії і Ірландії, сказала, що вона рада, що Джеремі Хант вибрав брата Ендрю в якості одержувача свого першого листа.
Більше про переслідування християн:

«Сім’ї переживають біль від втрати близьких, а громади спустошуються в той час, коли могли б з радістю святкувати Воскресіння Христа», – сказала вона.
«Великдень – це час надії для всіх нас. І все ж часто цей час, коли християни стають жертвами своєї віри ».

Джерело: Christian Today

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!