Домашня » Новини » МЗС Британії – у світі 245 млн християн, яких переслідують за віру

МЗС Британії – у світі 245 млн християн, яких переслідують за віру

4
Поширень
Pinterest WhatsApp

Міністр закордонних справ Джеремі Хант напередодні Великодня висловив свою солідарність мільйонам християн у всьому світі, які страждають за віру.

Джеремі Хант розповів про свою прихильність до стимулювання релігійної свободи в усьому світі в 40 посланнях, відправлених християнам, які зазнали переслідувань.

Перший лист було відправлено засновнику Open Doors братові Ендрю. У ньому Хант сказав, що для нього було «честю» відправити перший лист братові Ендрю, місіонеру з Нідерландів, який мав звичку переправляти Біблії в країни, де це робити заборонено.

Містер Хант висловив свою «надзвичайну і мужню підтримку» переслідуваної церкви, згадавши, як читав історію брата Ендрю в дитинстві в книзі «Божий контрабандист».

«Як віруюча людина, я вражений важким становищем 245 мільйонів християн у всьому світі, які в даний час стикаються з переслідуваннями через їхню віру», – сказав він.

Брат Ендрю, читаючи лист у себе вдома в Нідерландах, «Я хочу, щоб ви знали, що Великобританія одностайна з переслідуваними християнами по всьому світу і що британські дипломати будуть продовжувати захищати тих, кому відмовляють в основному праві сповідувати свою віру».

«Свобода релігії або переконань – це право людини, закріплене у Загальній декларації прав людини. Воно має поважатися. Люди всіх віросповідань мають право сповідувати ту релігію, яку вони вибирають. Я буду продовжувати захищати тих, хто страждає в результаті своїх переконань ».

Генрієтта Блайт, генеральний директор Open Doors в Великобританії і Ірландії, сказала, що вона рада, що Джеремі Хант вибрав брата Ендрю в якості одержувача свого першого листа.

Більше про переслідування християн:

«Сім’ї переживають біль від втрати близьких, а громади спустошуються в той час, коли могли б з радістю святкувати Воскресіння Христа», – сказала вона.

«Великдень – це час надії для всіх нас. І все ж часто цей час, коли християни стають жертвами своєї віри ».

Джерело: Christian Today

Попередня Стаття

Закон про мову: чи потрібно переходити на українську вже зараз?

Наступна Стаття

ХРИСТИЯНСЬКЕ КОРІННЯ ПАТРІОТИЗМУ

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *