Християнські новини

Суд у Німеччині надає російським баптистам право на притулок

Християнські працівники вимагали притулку в Німеччині після того, як їхня церковна діяльність була піддана  регулярним словесним та фізичним агресіям.
Переслідувані євангельські християни в Росії повинні отримати притулок у Німеччині , заявив суд у місті Дюсселорф.
Згідно з новинним веб-сайтом Idea , російські баптисти втекли до Німеччини після того, як групи молодих людей, одягнених у чорну форму, стежили за ними під час місіонерської діяльності, словесно та фізично нападали на них кілька разів. Родичі також отримували телефонні дзвінки з погрозами . За словами адвоката, який представляв осіб, які шукають притулку, російська поліція не запропонувала захисту, ані зупинила агресії.
Німецька влада у справах мігрантів та біженців (BAMF) спочатку відхилила їхню заяву про надання притулку , аргументуючи це тим, що ці події не були ініційовані державними суб’єктами. БАМФ також запевнив, що російський закон гарантує релігійну свободу , і лише визнав, що Російська православна церква має статус преференції в країні.
Але у своєму вироку від 3 липня суд Дюссельдорфа заявив, що відповідальність за ці дії релігійних переслідувань повинна бути врешті-решт покладена на державу. Росія ігнорувала конституційну гарантію свободи віри, сказано, і така поведінка добре помітна в переслідуванні членів інших меншин, таких як Свідки Єгови.

Більше про переслідування в Росії:

У цьому контексті, зазначає суд, існує достатня ймовірність того, що члени баптистських церков, які беруть участь у місійній діяльності, зазнають подібного переслідування з боку російської держави.

Джерело: evangelicalfocus.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button