Домашня » Новини » Суд у Німеччині надає російським баптистам право на притулок

Суд у Німеччині надає російським баптистам право на притулок

2
Поширень
Pinterest WhatsApp

Християнські працівники вимагали притулку в Німеччині після того, як їхня церковна діяльність була піддана  регулярним словесним та фізичним агресіям.

Переслідувані євангельські християни в Росії повинні отримати притулок у Німеччині , заявив суд у місті Дюсселорф.

Згідно з новинним веб-сайтом Idea , російські баптисти втекли до Німеччини після того, як групи молодих людей, одягнених у чорну форму, стежили за ними під час місіонерської діяльності, словесно та фізично нападали на них кілька разів. Родичі також отримували телефонні дзвінки з погрозами . За словами адвоката, який представляв осіб, які шукають притулку, російська поліція не запропонувала захисту, ані зупинила агресії.

Німецька влада у справах мігрантів та біженців (BAMF) спочатку відхилила їхню заяву про надання притулку , аргументуючи це тим, що ці події не були ініційовані державними суб’єктами. БАМФ також запевнив, що російський закон гарантує релігійну свободу , і лише визнав, що Російська православна церква має статус преференції в країні.

Але у своєму вироку від 3 липня суд Дюссельдорфа заявив, що відповідальність за ці дії релігійних переслідувань повинна бути врешті-решт покладена на державу. Росія ігнорувала конституційну гарантію свободи віри, сказано, і така поведінка добре помітна в переслідуванні членів інших меншин, таких як Свідки Єгови.

Більше про переслідування в Росії:

У цьому контексті, зазначає суд, існує достатня ймовірність того, що члени баптистських церков, які беруть участь у місійній діяльності, зазнають подібного переслідування з боку російської держави.

Джерело: evangelicalfocus.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

У Слузі народу заявили, що "цінності" України не збігаються з ЄС

Наступна Стаття

В Україні розробляють стратегію про захист дітей в інтернеті

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *