Релігійні свята

Сьогодні християн східної традиції відзначають Вознесіння Христове

Сьогодні, на сороковий день після Великодня, християни східної традиції відзначають Вознесіння Христове. Цей день відзначається з глибоким пошануванням і молитовною вдячністю за жертву і воскресіння Ісуса Христа.

Вознесіння Господнє є безпосередньо пов’язаним зі святом Воскресіння Христа, зображуючи кінцеву перемогу над гріхом і смертю, а також підтвердження обітниці вічного життя. Це свято відображає основу християнської віри й надії.

Відзначаючи Вознесіння Господнє, християни всього світу згадують про надзвичайну любов Господа, який, не дивлячись на величезну ціну, прийшов на цю землю, щоб врятувати людство. Вознесіння є символом його останньої подорожі на небеса, перед тим як повернутися до нас у своєму Другому приході.

Це подія символізує завершення земного служіння Ісуса і початок його вічного царювання на небесах. Вознесіння Господнє має важливе теологічне значення, оскільки воно підкреслює його божественність і місію Відкупителя людства.

За свідченням учнів, в цей день Ісус виклав їм свої останні навчання й обіцянки. Він пообіцяв надіслати Святого Духа, який підтримає їх у їхній місії поширення Євангелії. Після цього, за записами, Ісус піднявся до неба, поки його учні спостерігали.

Читайте також:

Вознесіння Ісуса Христа відіграло ключову роль у розвитку християнства, оскільки воно підтвердило його божественність і остаточну перемогу над смертю. Це подія надає надію на вічне життя всім, хто вірує в Ісуса Христа, відкриваючи нові горизонти духовного розуміння.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button