Україна

Відбулась учнівська олімпіада «Знавці Біблії» в Рівненській області

Учнівська олімпіада «Знавці Біблії» в Рівненській області пройшла вже вшосте. У цьому році в змаганнях взяли участь понад 25 тисяч учнів із 448 навчальних закладів області. Учасники представляли 55 територіальних громад та всі райони Рівненщини. Всі охочі учні з 3 по 11 класи мали можливість взяти участь у цьому конкурсі.

Джерело: rv.gov.ua

Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін та голова обласної ради Андрій Карауш привітали переможців олімпіади.

«Біблія – це дороговказ життя, охорона, цінності, характер. І коли кожен з нас стане дотримуватися її заповідей, то світ неодмінно стане іншим. Ця олімпіада вже стала доброю традицією та візитівкою Рівненщини, адже такі змагання давно вийшли за межі області та й України», – зазначив перший заступник голови ОДА.

Дипломи були вручені переможцям олімпіади, а учасників, які досягли перших місць, винагороджено грошовими преміями у розмірі 5 тисяч гривень від Slavic Christian Church Lincoln та партнерів олімпіади.

Найбільше число призових місць було здобуто учнями з таких навчальних закладів: Масевицький ліцей Рокитнівської селищної ради − 8 місць, Тинненський ліцей Немовицької сільської ради − 6 місць, Колківський ліцей Дубровицької міської ради − 5 місць, а також приватна гімназія «Дубенська гімназія “Премудрість”» − 5 місць.

Серед переможців також присутні діти переселенців. Серед них учениці 3-го та 4-го класу з Херсонської та Запорізької областей.

Команди з різних районів продемонстрували високу результативність на ІІ етапі VI обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії». Сарненський район зайняв перше місце, Дубенський район − друге місце, а Рівненський район − третє місце.

Громадська спілка «Покликані перемагати» разом з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно організували олімпіаду з підтримки Рівненської ОДА та облради.

Читайте також:

Варто зазначити, що засновник та головний організатор олімпіади – Сергій Скоропляс, директор громадської спілки «Покликані перемагати» та директор ПЗ «Дубенська гімназія “Премудрість”».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button